Co na tobě ostatní (kamarádky) oceňují?

Seš si vědoma některých svých dobrých vlastností, na které jsi náležitě hrdá? Myslíš si, že jsou na tyto tvé vlastnosti hrdé i tvé kamarádky a že si tě za to váží? Čeho si na tobě tvé kamarádky nejvíc cení, to můžeš zjistit v tomto testu, tak vyplňuj popravdě a pochlub se s výsledkem svým kamarádkám.
1) Tvoje kamarádka je o prázdninách nemocná a venku je tak krásně! Co budeš dělat?
2) Tvoje spolužačka, nic moc kamarádka, je na dně a je to na ní hodně vidět. Jak se k tomu postavíš?
3) Tvé nejlepší kamarádce dal právě kluk kopačky před celou třídou. Co uděláš?
4) Máš chuť se jít pořádně bavit, ale tvá kamarádka, se kterou vždycky chodíš, má domácí vězení. Jak s časem naložíš?
5) A co když ty budeš mít domácí vězení a tvá kamarádka se bude chtít bavit. Jak se zachová ona?
6) Ve kterých dobrých vlastnostech se nejvíc vidíš?
7) Tvé kamarádce se ztratil pes, nemohla ho celou noc najít a druhý den tě poprosila o radu. Co kamarádce poradíš a jak se zachováš?
8) V poslední době mají tvé kamarádky pocit, že s tebou není něco v pořádku. Jak jim situaci vysvětlíš?
9) Tvoje kamarádka potřebuje pomoc s úkoly do školy, které nestíhá, a když je neodevzdá, mohla by propadnout. Ty už máš ale plány na víkend, jak situaci vyřešíš?
10) Dostala si hrozně moc krásných dárků pod stromeček, ale tvé kamarádky jich dostaly sotva polovinu. Co jim řekneš?
11) Tvoje mamka ti dala dva lístky na koncert oblíbené kapely a ty bys chtěla vzít dvě kamarádky. Musíš se proto rozhodnout, kterou vezmeš a přitom brát ohled na druhou, aby se neurazila. Co teď?
12) Jak by ses zachovala ke své kamarádce, které tě zklamala, přišla o tvou důvěru a už dlouho se nebavíte. Ona tě ale teď požádala o pomoc, jak se k ní zachováš?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 25.5.2016   |   Vyplněno: 4473x

Komentáře

lelinča(Holky vládnou světu!)

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují slušnost a poctivost. Jsi laskavý a velmi pocitivý člověk, takže se není čemu divit, že jsi v kolektivu a hlavně mezi kamarádkami, velmi oblíbená a populární. Buď stále taková, jaká jsi a rozhodně se v životě neztratíš.

lelinčaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kate7 CZ

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují věrnost a mysl pro humor. Stabilita v přátelství i vztazích je rozhodně něco pro tebe. Nejenže jsi skvělá kamarádka, která je vždycky k ruce, ale navíc umíš své okolí pořádně rozesmát.
Já a vtipná ???? Tak co ve třídě nejvíc mlčí. Maximálně mluvím o přestávkách ale já moc vtipná asi nejsem.

Kate7 CZTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Leo Machulková

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují věrnost a mysl pro humor. Stabilita v přátelství i vztazích je rozhodně něco pro tebe. Nejenže jsi skvělá kamarádka, která je vždycky k ruce, ale navíc umíš své okolí pořádně rozesmát.

Leo MachulkováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kačenka Novotná(Jsme IN!!)

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují stále dobrou náladu a pozitivní myšlení. Ty jsi od přírody naladěná vždy na tu nejlepší vlnu a to je skvělé. S úsměvem jde všechno lépe, o čem se často mohou přesvědčit i tvé kamarádky, které tě mají právě pro tuto vlastnost rády.

Kačenka NovotnáTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

dominika12345

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují vnímavost a ohleduplnost. O kamarády ani kamarádky nemáš nouze a jedním z důvodů je, že jsi ke svému okolí velmi ohleduplná a dokážeš skvěle vnímat cizí problémysmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

dominika12345To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)