Co na tobě ostatní (kamarádky) oceňují?

Seš si vědoma některých svých dobrých vlastností, na které jsi náležitě hrdá? Myslíš si, že jsou na tyto tvé vlastnosti hrdé i tvé kamarádky a že si tě za to váží? Čeho si na tobě tvé kamarádky nejvíc cení, to můžeš zjistit v tomto testu, tak vyplňuj popravdě a pochlub se s výsledkem svým kamarádkám.
1) Tvoje kamarádka je o prázdninách nemocná a venku je tak krásně! Co budeš dělat?
2) Tvoje spolužačka, nic moc kamarádka, je na dně a je to na ní hodně vidět. Jak se k tomu postavíš?
3) Tvé nejlepší kamarádce dal právě kluk kopačky před celou třídou. Co uděláš?
4) Máš chuť se jít pořádně bavit, ale tvá kamarádka, se kterou vždycky chodíš, má domácí vězení. Jak s časem naložíš?
5) A co když ty budeš mít domácí vězení a tvá kamarádka se bude chtít bavit. Jak se zachová ona?
6) Ve kterých dobrých vlastnostech se nejvíc vidíš?
7) Tvé kamarádce se ztratil pes, nemohla ho celou noc najít a druhý den tě poprosila o radu. Co kamarádce poradíš a jak se zachováš?
8) V poslední době mají tvé kamarádky pocit, že s tebou není něco v pořádku. Jak jim situaci vysvětlíš?
9) Tvoje kamarádka potřebuje pomoc s úkoly do školy, které nestíhá, a když je neodevzdá, mohla by propadnout. Ty už máš ale plány na víkend, jak situaci vyřešíš?
10) Dostala si hrozně moc krásných dárků pod stromeček, ale tvé kamarádky jich dostaly sotva polovinu. Co jim řekneš?
11) Tvoje mamka ti dala dva lístky na koncert oblíbené kapely a ty bys chtěla vzít dvě kamarádky. Musíš se proto rozhodnout, kterou vezmeš a přitom brát ohled na druhou, aby se neurazila. Co teď?
12) Jak by ses zachovala ke své kamarádce, které tě zklamala, přišla o tvou důvěru a už dlouho se nebavíte. Ona tě ale teď požádala o pomoc, jak se k ní zachováš?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 25.5.2016   |   Vyplněno: 5631x

Komentáře

Toy Chica FNAF 2(Postavy z FNAF)

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují vnímavost a ohleduplnost. O kamarády ani kamarádky nemáš nouze a jedním z důvodů je, že jsi ke svému okolí velmi ohleduplná a dokážeš skvěle vnímat cizí problémy.

Toy Chica FNAF 2To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Divočák 007(Hráči na HPD.cz)

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují slušnost a poctivost. Jsi laskavý a velmi pocitivý člověk, takže se není čemu divit, že jsi v kolektivu a hlavně mezi kamarádkami, velmi oblíbená a populární. Buď stále taková, jaká jsi a rozhodně se v životě neztratíš.
Asi jO smajl

Divočák 007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Wonder Dream

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují vnímavost a ohleduplnost. O kamarády ani kamarádky nemáš nouze a jedním z důvodů je, že jsi ke svému okolí velmi ohleduplná a dokážeš skvěle vnímat cizí problémy
smajl

Wonder DreamTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anne O

Tví kamarádi na tobě nejvíc ocenují tvou starostlivost a pracovitost...To zní dobře ale já jsem v naší partě takový ten magor dobře řečeno ale je pravda že ráda pomáhám...Asi na tom něco budesmajl

Anne OTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Damaris Harris(Langustičky)

U 3 není možnost-před celou třídou se na něj vrhne a začne ho mlátit tím, co má zrovna po ruce a nutit ho omluvit se kamarádcesmajl Nevím jak vy, ale pokud by nastala takováto situace, udělala bych to přesně takto.

Damaris HarrisTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Oqurka

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují starostlivost a pracovitost. Přehnaná starostlivost je na škodu, ale tou ty v žádném případě netrpíš. Jsi starostlivá tak akorát a to je skvělé. I to je jeden z důvodů, proč máš tak skvělé přátele, kteří se tě drží.

OqurkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucy Lupinová(Bradavice)

v 5) neni možnost- nakašle namne a mne to bude hnevat hodne protože je to taak!

a vyšlo mi:
Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují vnímavost a ohleduplnost. O kamarády ani kamarádky nemáš nouze a jedním z důvodů je, že jsi ke svému okolí velmi ohleduplná a dokážeš skvěle vnímat cizí problémy.

ale oni na mne sero*

Lucy LupinováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Madeline Stella Hatter(Svět Fantazie ^^)

Vyhodnocení testu

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují stále dobrou náladu a pozitivní myšlení. Ty jsi od přírody naladěná vždy na tu nejlepší vlnu a to je skvělé. S úsměvem jde všechno lépe, o čem se často mohou přesvědčit i tvé kamarádky, které tě mají právě pro tuto vlastnost rády.

Madeline Stella HatterTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Locika11(Knížko - maniaci)

Tvé kamarádky na tobě nejvíc oceňují stále dobrou náladu a pozitivní myšlení. Ty jsi od přírody naladěná vždy na tu nejlepší vlnu a to je skvělé. S úsměvem jde všechno lépe, o čem se často mohou přesvědčit i tvé kamarádky, které tě mají právě pro tuto vlastnost rády.

Locika11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)