Volejbal

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Super Volleyball Brazil
Video se načítá

Hra Super Volleyball Brazil je splněním snů všech volejbalistů. V krásné grafice si můžete zahrát kvalitní volejbal. Po troše tréninku budete se spoluhráčem sehraná dvojka, která smete každého soupeře.

 
81%
Hra - Madpet Volleybomb
Video se načítá

Ve hře Madpet Volleybomb dostanete tři pokusy na to, abyste dostali bombu na soupeřovu stranu. Získáte bod za každý dobrý úder a tři body, pokud bomba vybouchne na soupeřově straně. Za každých dvacet bodů získáte jeden život. Ve hře pro jednoho hráče musíte porazit celkem deset nepřátel. Můžete ale také hrát proti svému kamarádovi.

 
80%
Hra - Beach Volleyball-Game
Video se načítá

Plážový volejbal je jednou z velmi oblíbených her, které se hrají během parných letních dnů, ať už na pláži nebo na nějakém speciálním kurtu. Pokud zrovna není vhodné počasí pro tento sport nebo si ho chcete na léto prostě jen natrénovat, zvolte tuto hru, vníž volejbal hrají dva malí králíčci. Ovládání je jednoduché pomocí šipek a mezerníku. Pravidla taky nejsou složitá. Musíte odpinknout balon na soupečovu půlku přes síť. Míč nesmí skončit na zemi ve vašem hřišti, to by měl bod soupeř.

 
80%
Hra - Doli Volley Championship
Video se načítá

Venku je zima, prší, ale vy ybste si chtěli zahrát volejbal. Co takhle vyzkoušet volejbal na počítači? Ten můžete hrát, i když venku sluníčko zrovna nesvítí. Hru můžete hrát buď sami nebo se svými přáteli, což bude ještě větší zábava. Hlavními postavami jsou roztomilá zvířátka. Volejbal nehrají pomocí rukou ale hlavy.

 
77%
Hra - Teddy Ball
Video se načítá

Hra je určená jak pro jednotlivce, tak pro dvojice hráčů. Cílem hry je získat dvacet bodů dříve než váš soupeř. Musíte dostat míč přes zeď, aby ho váš soupeř nedokázal zachytit. Není povoleno se dotknout míče třikrát v řadě jedním hráčem. Když získáte bod, tak budete házet míč přes zeď vy. Podání si udržíte dokud nezíská bod protivník.

 
76%
Hra - Super Volleyball Brazil 2
Video se načítá

Ve druhém díle série Super Volleyball Brazil si můžete vybrat i vlastní tým. K dispozici jsou jak kombinované dvojice, tak čistě dámský tým. Záleží pouze na Vás pro jakou možnost se rozhodnete. Dokážete vyhrát celý turnaj?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Beachball
Video se načítá

Ve hře Beachball se můžete připravit na mnoho zajímavých zážitků. Budete hrát volejbal, který prověří Vaše schopnosti a také postřeh. Procvičte si techniku podání a pomáhejte si také o stěny. Jedině tak můžete porazit protivníka, který rozhodně není začátečník. Můžete hrát i mód pro dva se svými kamarády.

 
76%
Hra - Penguin Volleyball
Video se načítá

Tato odpočinková hra je virtuální obdobou volejbalu a nudit se u ní určitě nebudete. Cíl je jednoduchý, nesmíte nechat spadnout míč na vaší straně a snažíte se ho přes síť odehrát tak,aby ho protihráč nezvládl vybrat. Míče se můžete dotknout i vícekrát, jen při podání musíte odehrát rovnou přes síť.

 
76%
Hra - Big Pig Adventure
Video se načítá

Volejbal je kolektivní hra, kterou si mnozí zahrájí i jen ve dvou třeba na pláži. Pokud ale není venku zrovna počasí na hraní, není nic snadnějšího, než si zasportovat aspoň ve hře. Nejdříve si vyberte postavičku, za kterou budete hrát. Poté už jen čekejte, jakého protihráče dostanete. Ovládejte svého panáčka, od jehož hlavy se míč odráží. Snažte se, aby Váš míč nespadl na zem na Vaší straně hřiště, ale na straně protivníka.

 
76%
Hra - Volley Pollo
Video se načítá

Velmi komická hra. Volejbal v dvou, kde hlavním hrdinou je kuře. A místo klasického volejbalového míče hrajete s vejcem, takže je jasné, že vajíčko nesmí spadnout na zem. Ovládádní je jednoduché pomocí šipek a vejce odpinkáváte mezerníkem. Přepinkněte vejce na stranu protivníka a snažte se, aby mu spadlo na zem na protihráčově polovině. Jakmile by spadlo vajíčko na zem na Vaší polovině, ubylo by Vám jedno z pěti vajec.

 
73%
Hra - Boom Boom Volleyball
Video se načítá

Venku se udělalo ošklivě, ale vy máte chuť jít sportovat. Zkuste si zlepšit náladičku v této sportovní hře, ve které se dostanete na pláž. Zahrejte si suprový plážový volejbal, při kterém si nejen zasportujete, ale i opálíte své tělo. Místo míče je k dispozici bomba, take pozor, aby nevybouchla. Ovládání je jednoduché pomocí šipek a mezerníkem odbíjíte míč.

 
72%
Hra - Funny Volleyball
Video se načítá

Pokuste se ve volejbalovém zápase porazit svého protivníka. Nejprve budete hrát a tučňáka, později si užijete zábavu i s jinými postavami. Kdo se stane nejlepší hráčkou?

 
72%
Hra - Volleypong
Video se načítá

Zahraj si jednoduchý retro volejbal, který Ti pomůže odreagovat se. Můžete hrát také proti kamarádovi, čímž se hra stane ještě zábavnější.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)