Penalty

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Penalty Shootout 1
Video se načítá

Staň se na chvíli tím nejuznávanějším fotbalistou světa a vyzkoušej si, jak náročné je střílet penalty! Zaměř se na určité místo v brance, nastav směr střely balónu, urči sílu tvé střely a kopni! Podaří se ti překonat zkušeného brankaře a vstřelíš mu gól? Jaké bude konečné skóre tvé hry? Podaří se ti porazit zkušeného brankaře a vyhrát?

 
79%
Hra - Johnny Bravo Goalie
Video se načítá

Johnny Bravo je nejlepší fotbalový brankář na světě. Nebo si to alespoň myslí. Dokážete ho porazit v této hře? Budete na Johnnyho kopat pokutové kopy. Klikněte na míč, abyste nastavili sílu kopnutí. Čím delší bude kliknutí, tím silnější bude výsledná střela. Dokážete Johnnymu nastřílet dostatek branek?

 
79%
Hra - Střílení penalt
Video se načítá

Fotbalové zápasy bývají v prestižních ligách hojně navštěvované. Vy si můžete v této hře vyzkoušet, jak jednoduché, nebo naopak obtížné, může být zahrávání pokutového kopu. Prvním kliknutím nastavíte úhel střely, druhým kliknutím určíte sílu střely. Po kopnutí penalty se role vystřídají a vy si zachytáte.

 
78%
Hra - Super Soccer Star Game
Video se načítá

Fotbalové superhvězdy jsou uznávané po celém světě. Samozřejmě jsou také hodně dobře placené. V této hře se můžete pokusit o to, abyste se dostali na fotbalový vrchol. Kopejte míče na branku a dávejte góly. Určujete nejprve umístění kopu, poté výšku, dále zakroucení míče a nakonec sílu kopu. Dokážete se trefovat?

 
77%
Hra - Freekick Football
Video se načítá

Fotbal miluje spousta lidí. Pojďte si vyzkoušet volné přímé kopy. Myslíte si, že je dokážete kopat stejně dobře jako třeba David Beckham? Můžete si své schopnosti ověřit ve hře Freekick Football. Vaším úkolem bude překonávat gólmana tvrdými střelami. Míči musíte dát rotaci, určit směr a sílu střely.

 
76%
Hra - Goalshooting Master
Video se načítá

Fotbal je jednou z nejoblíbenějších míčových her na světě. Pokud si také rádi kopete s balónem, tak tu pro vás máme zajímavou počítačovou hru. Budete střílet na soupeřovu branku. Nejprve pomocí šipek zaměříte, mezerníkem vyberete sílu kopu a styl střely. V dolním pravém rohu obrazovky můžete vybírat speciální střelbu.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

75%
Hra - Make a Save
Video se načítá

Fotbal patří mezi nejoblíbenější světové sporty. Staňte se brankářem a pokuste se zastavit tolik míčů, kolik jen půjde v sedmi kolech po pěti pokutových kopech. Brankáře ovládejte myší. Útočník bude střílet jedním ze čtyř rozdílných produktů. Zastavte tři střely z pěti a postoupíte do dalšího kola. Hodně štěstí!

 
75%
Hra - Penalty Shootout 8
Video se načítá

Fotbal je jednou z nejpopulárnějších míčových her na celém světě. Vyzkoušejte si penaltový rozstřel v následující hře. Na začátku klikněte na horní tlačítko v pravé části. Poté si vyberte jednoho ze tří hráčů, každý z nich má své specifické vlastnosti. Zamiřte na branku a vyberte vhodnou sílu střely.

 
74%
Hra - Best Free Kicker
Video se načítá

Kopání do míče může být zábavné. V této hře si pojďte kopat volné přímé kopy na soupeřovu branku. Použijte myš k pohybu hráče v kruhu, poté klikněte, abyste vystřelili míč. Dávejte pozor na to, jakým směrem fouká vítr, aby vám míč neuletěl pryč. Máte deset pokusů na vstřelení branky. Dokážete se trefit?

 
74%
Hra - Vacaciones Raúl
Video se načítá

Legendární španělský fotbalista Raúl Gonzalez Blanco se vydal na dovolenou. Ani na dovolené si však od fotbalu příliš neodpočine. Domluvil se s místním oddílem potápěčů, že si proti nim zakope několik volných přímých kopů. Dokážete vstřelit brankáři soupeře gól? Hru začněte stisknutím tlačítka Jugar.

 
72%
Hra - Free Kick
Video se načítá

Fotbal provází mnohé kluky již od útlého věku. Ale mnohdy se najdou i dívky zapálené do tohoto sportu. A když né jako hráčky, tak aspoň jako divačka. V této hře si můžete natrénovat přímé kopy. Pořádně si nastavte své postavení, sílu kopu a už jen trošku štěstí a míč skončí za zády gólmana v síti. Trénink se hodí všem.

 
65%
Hra - FIFA Worldcup
Video se načítá

Výborná hra FIFA Worldcup je zde připravená pro všechny milovníky fotbalu! Vyzkoušej si v této povedené sportovní hře, jak dobrá jsi v přímých střelbách na branku! Přelsti brankáře, označ, kam chceš kopnout, udej sílu a vystřel! Proměň se na chvíli v úžasného Tomáše Rosického a staň se hvězdou zeleného trávníku! Získej nejvyšší skóre a projdi všemi koly této hry!

 
65%
Hra - Goalkeeper Challenge
Video se načítá

Fotbal je jedním z neoblíbenějších sportů na naší překrásné planetě. Pojďte si zahrát jednu z fotbalových počítačových her. Staňte se brankářem a chytněte všechny střely, které na vás půjdou. Pohyb brankáře obstaráte myší, kliknutím gólman skočí. Dokážete pochytat úplně všechny střely na branku nebo pustíte gól?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)