Panda

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

92%
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video se načítá

Pomozte šikovné a ohybné Tygřici, aby se dostala do cíle za pomoci luceren, od kterých se musí odrážet. Pomůžete jí?

 
85%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám, které se ocitly v zajetí v Japonsku uprchnout a dostat se do bezpečí. Po cestě narazíte na množství překážek, které můžete zdolat jen za pomoci vzájemné spolupráce a vhodné interakci s vaším okolím.

 
85%
Hra - 3 Pandas
Video se načítá

Tvým úkolem je zachránit tři roztomilé pandy před zlými piráty. Každá z pand má jedinečnou vlastnost, kterou můžeš využít při překonávání různých nástrah. Čeká tě spousta logických úkolů a překážek, takže neváhej a začni osvobozovat nevinné pandy!

 
84%
Hra - 3 Pandas 2
Video se načítá

V pokračování úspěšné hry 3 Pandas na tebe opět čekají tři roztomilé pandy. Ty jim musíš pomoci překonat úspěšně všechny překážky a dostat se do bezpečí. To se ti může povést jen díky správnému využívání speciálních schopností, které pandy mají. Povede se ti je zachránit?

 
83%
Hra - Run Panda Run
Video se načítá

V této postřehové hře budete mít za úkol pomoci malé pandě přeběhnout přes bambusový les. Po cestě si budete muset dávat pozor na množství překážek a zároveň sbírat barevné kuličky, za které získáte body navíc.

 
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám uprchnout co nejdále od zlého čaroděje. Vaše cesta povede skrz zázračný svět plný překážek, které nebude jednoduché zdolat. Kromě toho se snažte pomoci skřítkům a další magickým bytostem.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Flying Panda
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude pomoci pandě dostat se do Pandalandu. Panda dokáže letět za pomoci rogala, přičemž během letu se musíte vyhýbat obláčkem a sbírat rakety, která vás zrychlí. Také nezapomeňte po každém kole nakoupit vylepšení, která vás dostanou dál.

 
81%
Hra - Zoo Doctor
Video se načítá

Staňte se na pár minut odborným veterinářem a pomozte třem zvířátkům s ošetřením. Vaším prvním pacientem je vlk, po správném ošetření se můžete postarat io jiné.

 
80%
Hra - Kung Fu Panda Troop
Video se načítá

Zkuste s těmito bojovníky se dostat až na konec. Nebude to tak snadné, protože bude na vás čekat spousta překážek.

 
80%
Hra - 3 Pandas in Brazil
Video se načítá

Mnoho zábavy se třemi malými pandami na Vás čeká ve hře 3 Pandas in Brazil. Cílem je překonat všechny překážky. Naštěstí spolu mohou pandy různé spolupracovat, takže překonání na první pohled nezdolných překážek, se stane zábavou.

 
78%
Hra - Panda Restaurant
Video se načítá

Tato Panda si otevřela svou první restauraci, nemá však mnoho zkušeností a proto potřebuje tvou pomoc při obsluze. Po příchodu zákazníka, ho musíš usadit a přijít k němu, když na tebe zamává. Po příchodu se nad ním objeví v bublince objednávka . Stačí ji vzít a přinést na stůl, po chvíli se zákazník nají a nechá peníze na stole. Tvým úkolem je je vzít a věnovat se dalšímu zákazníkovi. Pokud se při objednávce spleteš musíš ji vyhodit do modrého koše, který se nachází na pravé straně . Dokážeš obsloužit všechny?

 
76%
Hra - Panda's Bigger Adventure
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude pomoci pandě vyřešit různé úkoly a zdolat náročné překážky. K dispozici budete mít pouze předměty, které se nacházejí kolem vás a které je potřeba sbírat a následně vhodně využít.

 
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video se načítá

Práce v restauračním prostředí není jednoduché. Dokážete uspokojit všechny zákazníky, podle jejich představ? Dejte si pozor i na odpadky, které během provozu vznikají. Za vydělané peníze můžete koupit nové druhy pokrmů.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)