Minion

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

87%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá

Barbie si zamilovala malých Minionov a proto se rozhodla, že si jimi ozdobí pokoj a vybere oblečení. Pomůžete jí s jednotlivými úkoly, aby to měla jednodušší?

 
83%
Hra - Minion Jump Adventure
Video se načítá

Pomozte Minionovi, aby zdolal všechny políčka a dostal se až do cíle. Během cesty budete setkávat různé pomocné předměty, mezi nimi je například raketka, která vám pomůže překonat větší počet políček. Dokážete mu pomoci?

 
83%
Hra - Minion Eye Care
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru a pomozte malému mimoňovy s prohlídkou očí. Musí projít několika fázemi, aby se zjistilo, kde je problém. Následně zvolíte správné dioptrie a provedete vyšetření počítačem.

 
82%
Hra - Princess or Minion
Video se načítá

Čtyři princezny jsou obrovskými fanoušky Mimoňů, takže přišly s nápadem, že se celý týden budou jako Mimoni i oblékat. Vaším úkolem je pomoci jim s tím. Užijte si hraní nové zábavné hry s názvem Princess or Minion!

 
80%
Hra - Minion Wedding Hairstyles
Video se načítá

Připravte mladou slečnu na její svatbu a udělejte jí krásný účes, aby se budoucímu manželovi líbila.

 
80%
Hra - Barbie Minions Make-up
Video se načítá

Barbie má ráda Mimone a proto by chtěla kostým a make-up v tomto stylu. Pomozte jejs výběrem, aby vypadala stylově a krásné.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Fast minion
Video se načítá

Hra Fast minion prověří Vaše postřehy ve velké rychlosti. Stačí pohybovat postavičkou tak, aby sbírala drahokamy a nemusíte se ničeho bát. To však pouze do okamžiku, kdy na razíte do větve či kamene a bude následovat pád.

 
79%
Hra - Mini Skin Doctor
Video se načítá

Bláznivé experimenty v laboratoři měly na Mimoně vedlejší účinky. Jeho kůže je nemocná a potřebuje vaši pomoc! Prozkoumejte lékařské nástroje, můžete použít různé lasery k ošetření kůže, ale také masky pro uklidnění pokožky. Mimoň se chce po ošetření cítit lépe!

 
78%
Hra - Bee-Do The Emergency Minion Response Game
Video se načítá

Pomozte Mimoňovi zdolat náročnou trať, kde na vás čeká neustále nebezpečí . Přeskakovat musíte kelímek , fialového Mimoně a oheň . Oheň je možné uhasit hasicím přístrojem , stiskněte mezerník . Kromě toho musíte po cestě sbírat různé předměty, které vám přidají body , nebo větší počet životů.

 
77%
Hra - Mini Throat Doctor
Video se načítá

Mimoň si hrál v laboratoři, smíchal špatné látky a onemocněl! Vy musíte zjistit, co mu je a začít ho léčit. Najděte všechny potřebné lékařské nástroje, naučte se je používat a dejte Mimoně zpátky do pořádku. Díky vašim lékařským schopnostem se Mimoň bude brzy cítit lépe.

 
76%
Hra - Minion Flies To NYC
Video se načítá

Minion se rozhodl, že si udělá výlet do největšího města na světě. K tomu však potřebuje nový hezký kufr a oblečení. Pomozte mu s tím, aby se na dané místo dostal.

 
76%
Hra - Minion Rush
Video se načítá

Pomoz Mimoňovi, aby se dostal do horních pater. V cestě mu stojí mnoho plamenů a také valící se odpad shora. Dalším problémem mohou být pobláznění protivníci. Hasičská helma dodá na chvilku odolnost proti ohni.

 
74%
Hra - Cooking Frenzy Minion Lollipops
Video se načítá

Kdo má rád sladké tak si můžete připravit tyto mimoně. Musíte postupovat podle receptu a nic se nemůže pokazit.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)