Minion

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

87%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá

Barbie si zamilovala malých Minionov a proto se rozhodla, že si jimi ozdobí pokoj a vybere oblečení. Pomůžete jí s jednotlivými úkoly, aby to měla jednodušší?

 
83%
Hra - Minion Jump Adventure
Video se načítá

Pomozte Minionovi, aby zdolal všechny políčka a dostal se až do cíle. Během cesty budete setkávat různé pomocné předměty, mezi nimi je například raketka, která vám pomůže překonat větší počet políček. Dokážete mu pomoci?

 
83%
Hra - Minion Eye Care
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru a pomozte malému mimoňovy s prohlídkou očí. Musí projít několika fázemi, aby se zjistilo, kde je problém. Následně zvolíte správné dioptrie a provedete vyšetření počítačem.

 
80%
Hra - Minion Wedding Hairstyles
Video se načítá

Připravte mladou slečnu na její svatbu a udělejte jí krásný účes, aby se budoucímu manželovi líbila.

 
80%
Hra - Barbie Minions Make-up
Video se načítá

Barbie má ráda Mimone a proto by chtěla kostým a make-up v tomto stylu. Pomozte jejs výběrem, aby vypadala stylově a krásné.

 
80%
Hra - Fast minion
Video se načítá

Hra Fast minion prověří Vaše postřehy ve velké rychlosti. Stačí pohybovat postavičkou tak, aby sbírala drahokamy a nemusíte se ničeho bát. To však pouze do okamžiku, kdy na razíte do větve či kamene a bude následovat pád.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Bee-Do The Emergency Minion Response Game
Video se načítá

Pomozte Mimoňovi zdolat náročnou trať, kde na vás čeká neustále nebezpečí . Přeskakovat musíte kelímek , fialového Mimoně a oheň . Oheň je možné uhasit hasicím přístrojem , stiskněte mezerník . Kromě toho musíte po cestě sbírat různé předměty, které vám přidají body , nebo větší počet životů.

 
76%
Hra - Minion Flies To NYC
Video se načítá

Minion se rozhodl, že si udělá výlet do největšího města na světě. K tomu však potřebuje nový hezký kufr a oblečení. Pomozte mu s tím, aby se na dané místo dostal.

 
76%
Hra - Minion Rush
Video se načítá

Pomoz Mimoňovi, aby se dostal do horních pater. V cestě mu stojí mnoho plamenů a také valící se odpad shora. Dalším problémem mohou být pobláznění protivníci. Hasičská helma dodá na chvilku odolnost proti ohni.

 
74%
Hra - Cooking Frenzy Minion Lollipops
Video se načítá

Kdo má rád sladké tak si můžete připravit tyto mimoně. Musíte postupovat podle receptu a nic se nemůže pokazit.

 
74%
Hra - Bee Do the Emergency Minion Respons
Video se načítá

Ve hře Bee Do the Emergency Minion Respons si užijete se známou postavičkou spoustu zábavy. Je nutné přeskakovat všechny překážky, uhasit všechny ohně a doběhnout co nejvýše.

 
73%
Hra - Minion Pregnancy
Video se načítá

Gloria čaká malého Miniona, kterého musí porodit. Pomozte jí s porodem, aby probíhal hladce a bez komplikací. Podaří se vám to?

 
73%
Hra - Minion Patient Nose Doctor
Video se načítá

Uchraňte Mimoně před bolestmi a zakročte ihned s jeho ošetřením. Musíte se postarat o jeho nos , který je zničen . Potřebovat budete přístroje, které máte před sebou. Každý přístroj slouží na něco jiného, ​​poradí vám kolečko v pravém horním rohu. Tak směle do toho.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)