Jízda na kole

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

90%
Hra - Cyclomaniacs Epic
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru, kde závodíte na kolech! Na výběr máte mnoho lokací a různých tratích, na kterých budete porážet své soupeře. Navíc můžete vlastní kolo vylepšovat za získané mince.

 
88%
Hra - Ben 10 BMX
Video se načítá

Ben 10 je oblíbená americká seriálová postavička a vy se s ní můžete občas setkat i v rámci počítačových her. Jednu z her inspirovaných tímto seriálem přinášíme právě nyní. Ben 10 se vydává na závody se svým BMX kolem. Postavte se soupeři a pokuste se dojet do cíle v rychlejším čase, než to dokáže on.

 
83%
Hra - Spongebob Bike Ride
Video se načítá

Pomoz věčně veselému Spongebobovi z oblíbené animované pohádky při jeho jízdě na kole nasbírat co nejvíce lahodných hamburgerů. Princip je jednoduchý, stačí jen na kole pořádně šlapat, občas zase zpomalovat a při zdolávání obtížného terénu se ještě vyvažovat dopředu a dozadu. Při celé jízdě sbírej hamburgerů co jen zvládneš, ať po projetí všech kol máš co největší skóre.

 
82%
Hra - Newspaper Boy 2
Video se načítá

Vžij se do role poslíčka, který se s novinami vydává na kole do ulic, kde se pokusí doručit všechny noviny k jejich předplatitelům. Ale nejedná se o jen takového obyčejného poslíčka, protože tenhle chlapec se chystá házet noviny do oken a rozbíjet je. Během plnění cíle mise se pokus přesně mířit na cíl.

 
80%
Hra - Stickman Freestyle BMX
Video se načítá

Pokud máte rádi adrenalin a jízdu na kole, jste na správném místě. V této hře budete jezdit na kole BMX a ohromovat porotu svými výkony! Snažte se nahrát co nejvíce bodů a pak vylepšovat své schopnosti.

 
78%
Hra - Rex Stunts
Video se načítá

Tyranosaurus Rex není jen jedním z nejnebezpečnějších dinosaurů historie, ale v následující hře je také nadaným jezdcem na kole. Dostaneš možnost předvést všechno, co v tobě je. Jezdi po okolí a využívej různých ramp, přičemž předváděj nejrůznější triky, za něž dostaneš bodové ohodnocení. Splň stanovený limit pro postup dále.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Hello Kitty City Ride
Video se načítá

Hello Kitty se rozhodla, že se projede na kole. Je potřeba jí trochu pomoci ,protože terén je poměrně zvlněný. Dále je potřeba sbírat co nejvíce růžových mašliček.

 
77%
Hra - Barbie Bike Stylin' Ride
Video se načítá

Jezděte s vaší oblíbenou Barbie na kole. Po cestě sbírejte drahokamy, oblečení a helmy. Barbie umí dělat i různé triky za letu. Hra je na čas, vždy musíte projet 4 úseky během 3 minut. Po dokončení těchto úseku můžete Barbie převléknout.

 
75%
Hra - The Pizza Guy
Video se načítá

Ve hře Pizza Guy se stanete poslíčkem pracujícím v pizzerii, jehož prací je rozvážet pizzu zákazníkům. I když vaším dopravním prostředkem bude obyčejný kolo, snažte se pizzu doručit v hustém provozu co nejrychleji, abyste si vydělali peníze na spropitném.

 
75%
Hra - Biking in Amsterdam
Video se načítá

Určitě znáš město Amsterdam. Víš, že tam mají naprosto luxusní cyklostezky? V této dívčí online hře se po takové jedné bláznivé cyklostezce můžeš projet na kole.

 
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video se načítá

Naruto musí na kole rozvážet zásilky pro zákazníky. Dokážete mu pomoci s překonáváním překážek, které jsou všude kolem. Také se dobře podívejte co si kdo přeje.

 
74%
Hra - Sports Star Dressup
Video se načítá

Když jdeš sportovat, musíš vypadat in, jako bys šla na diskotéku. Oblečení je ale samozřejmě třeba přizpůsobit. Jak oblečeš krásnou slečnu na kole?

 
74%
Hra - Dora dairy delivery
Video se načítá

Dora se ve hře Dora dairy delivery vydává na náročnou cestu. Jejím cílem je dovézt co nejvíce kusů zeleniny, kterou má v košíku. Na cestě si dejte pozor na velké skoky. Překvapit Vás však mohou i na první pohled nevinné nerovnosti.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)