Thanksgiving Turkey Pardon

 
74 %
Spuštěno: 2692x | 1,23 MB
 

Ovládání

Popis

Thanksgiving Turkey Pardon Zachraň krocana, ať neskončí na talíři! Tato hra je obdobou velmi známé a oblíbené hry, jejíž podstatou je hádání slova nebo více slovního výrazu, kdy je znám jen počet písmen v každém ze slov. Postupně označuješ písmena, která si myslíš, že se ve slovech objevují. Máš-li pravdu, písmena se odkryjí, ale pokud chybuješ, chudák krocan postupně přichází o svá pírka a nakonec skončí v mikrovlnné troubě! Tak pořádně přemýšlej a pomoz krocanovi ke dlouhému životu!

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

Tinulina2001(Pařmenky)

To je kravina...............(kdo souhlasí prosím + smajl kdo dá + jako 1.přidám si ho do přátel, dám mu můj facebook a budu sis s ním psát smajl smajl jako 2. dám si ho do přátel smajl a někdy s s ním budu psát smajl a jako 3. získá na faceboou lajky na všech fotkách smajl a ti další si mě mohou pčidat do přátel na hpd :d smajl .,.tak co? kdo bude mezi prvními třemi? smajl smajl )

Tinulina2001To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kalej23(máme rádi želvy)

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kalej23To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)