Papa's Bakeria

 
83 %

Ovládání

Ovládání

Popis

Papa's Bakeria V této hře se stanete zaměstnancem pekárny, jehož úkolem je připravovat koláče podle přání zákazníků. Aby byly všichni zákazníci spokojeni a vy jste dostali vysoký tuzér, musíte správně vybrat těsto, náplň koláči a nakonec ho i řádně ozdobit. Dokážete každý den vydělat dostatek peněz?

170. nejlepší hra
Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

seguin(I love Papas Games)

Ahoj lidi Hraje tady někdo z vás My free zoo?Pokud ano potřebuju radu.Víte já jsem psala do jedné skupiny jestli by ě nevzali mezi sebe do skupiny,no a pak jsem to samozřejmě odeslala.Nevíte náhodou jak mi přijde odpověd?Děkuju za odpověd předemsmajl

Edit 16:18: Všechno nejlepší papas bakerio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

seguinTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ája 4VIP(Spisovatelky)

kukiska sůšeeeenkaaa: Hej. Jen jsem se zeptala, kde je konec té hry. U jakého ranku. Dala jsem ti normální otázku. A chci normální odpověď.

ája 4To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ája 4VIP(Spisovatelky)

kukiska sůšeeeenkaaa: Mně se to tedy peče akorát tak, abych mezitím stihla zdobit ostatní koláče a přijímat objednávky, dokonce bych možná pečení o takových deset vteřin prodloužila.

ája 4To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)