Monkey GO Happy Xmas Tree

NÁŠ TIP
 
80 %
Spuštěno: 8329x | 6,94 MB
 

Ovládání hry - Monkey GO Happy Xmas Tree

Kompletní ovládání

Popis hry - Monkey GO Happy Xmas Tree

Monkey GO Happy Xmas Tree Zahrajte si novou parádní hru a zoveselte smutné opičky. Budete plnit různé úkoly, hádanky a sbírat oříšky. To vše ve vánoční náladě.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

4Story
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

zuzikovarova(Winxclub)

pro ty co nevědí:vyberete si opičku,vyberete jí čepici,a jdeme hrát!hledejte ořechy,pod stromečky se sněhem ten jeden uvidíte kousek od vánočního stromku,pod medvědem,za závěsy okna,za obrazem je kamera,vezměte konev,ve skříni kus hadru nebo ručníku nebo čeho,jak je ten most:v lampě ořech jděte dál,pod stromkem ořech,jste zpět,jděte na most a šipku doprava klikněte,pod stromky a kupkou sněhu jsou ořechy,když kliknete doprava je tam černoušek,ořech v kupce sněhu,na stromku je taky,jdeme zpět klikneme na druhou šipku,pod stromky jsou ořechy a na tom co má větve vysoko tak na něm je další, v kupce sněhu a na střeše,vezměte prkno a jděte ke klukovi co chce lyže a dál už přemýšlejtesmajlsmajlsmajlsmajlsmajl pokud jsem vám pomohla prosím +smajl

zuzikovarovaTo se mi líbí +13 To se mi nelíbí

Komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)