Lisa Simpson Saw Game

 
88 %
Spuštěno: 129446x | 4,66 MB
 

Ovládání hry - Lisa Simpson Saw Game

Popis hry - Lisa Simpson Saw Game

Lisa Simpson Saw Game Chudák Lisa Simpson! Pigsaw, kterého můžeš znát z filmové série Saw, jí unesl celou rodinu. Lisa tak musí přijít na to, jak se dostat za nimi. Snaž se sbírat všechny předměty, které najdeš, vhodně je kombinovat, komunikovat s ostatními a třeba se ti povede Simpsonovi zachránit.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Hero Zero
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

TerryBlackyová(Milujeme nadpřirozené jev...)

19. Jděte před obchod s hračkami. Dejte si kostým příšery, odemkněte a vstupte. Mimozemšťan si sundá skafandr. Využijte situace a rychle skafandr vezměte. Mimozemšťan umře a vy vezměte panáčka.
20. Nejdřív spojte zelenou lahvičku se žvýkačkou a tu novou kuličku spojte s prakem. Jděte do vedlejší místnosti a na dotaz dýně řekněte TREAT. Ona otevře pusu a vy rychle střelte prakem do ní. Vezměte dynamit a panenku.
21. Spojte super lepidlo a skafandr. Přiklopte psa. Vezměte zápalku.
22. Spojte panenku, batoh, dynamit a ten zapalte zápalkou a krabičkou. Vyšlete panenku od kříže. Vezměte robota.
23. Z mini Batmana sundejte značku a dejte ji na baterku. Tou posviťte do okýnka. Vezměte Nitroglyceryn a dejte ho do robota.
24. Nůžkami odstřihněte drát od větráku. Ten nejdřív přivažte k páce a potom zapojte. Jděte pro kuličku. Vemte ji a drát vypojte. Od křížku vyšlete robota.
25. Vezměte cihlu. Jděte do vedlejší místnosti.Spojte kuličku a prak. Spojte drát s větrákem a slepte ho páskou. Dejte ho do zásuvky. Spojte balonek a cihlu a vyšlete to nahoru. Pistolí rychle střelte nahoru a prakem práskněte balonek.
26. V poslední místnosti spočítejte kód. Ten je vždy jiný. Trojúhelník je mínus a kolečko plus.

♫KONEC♫

TerryBlackyováTo se mi líbí +6 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)