Goldie Princess Toddler Feed

 
82 %

Spuštěno: 10317x |
 

Ovládání hry - Goldie Princess Toddler Feed

Popis hry - Goldie Princess Toddler Feed

Goldie Princess Toddler Feed I princezna zlatovláska má dítě. Vaším úkolem je malou holčičku nakrmit. Nebudete to mít však jednoduché, protože malá zlatovláska se nenechá nakrmit jen tak snadno. Musíte kontrolovat, jestli si nechce hrát s kačenkou nebo jestli nepotřebuje napít či polibek od mamky.


Podobné hry

Hero Zero
Video se načítá

Komentáře

kusikVIP(Klacek)

Takže. Ok, Zlatovláska má dítě. Ale proč to dítě je zlatovlásce tak podobný? Stejná barva vlasů, strašně dlouhá délka, stejná barva očí... Moje mamka má úplně jiný vlasy než já, ani táta nemá takový, délka je úplně jiná a účes taky nosím jiný. To nemůže bejt Zlatovlásčino dítě (Pojmenujeme ji Zlatovláska 2) jiný než její matka? Mohli by si s Zlatovláskou 2 víc vyhrát.

kusikTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

temná elfka(Pet Shop)

elis 255: Aha. No tak taky někde mohla být chyba v překladu nebo něco takového. Ale nevím já jí vždy znala jako Lociku a pak, když jsem se začala dívat na i filmy anglicky s titulkami, tak jí znám i jako Rapunzel.

temná elfkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)