Disney Princess Hipsters

 
86 %

Ovládání hry - Disney Princess Hipsters

Výběr

Popis hry - Disney Princess Hipsters

Disney Princess Hipsters Oblečte si tři slavné princezny do moderního hipster stylu, který se dnes nosí. Každá z nich má v šatníku zajímavé kousky, které vypadají krásně. Nebojte se je kombinovat a vytvořit z nich moderní hezké dívky.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Emma15(Youtubeři - hlavně Kovy!)

Pro všechny co znají celým jménem tu písničku dejte +!!! ¨
Né dělám si srandu. Omlouvám se, ale takhle tady žebraj o plusíky všichni. Neurážim vás taky sem to párkrát taky udělala, ale nezačíná vám to líst na nervi? Jenom se ptám, takže se nad tím zkuste zamyslet, ale nechám vše na vás?

Emma15To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Ajovjak(Tak trochu prašťení)

Emma15: Přesně....já už psala některym lidem že je to trapný a že když jim to plusko někdo chce dát tak jim ho dá a když ne tak jim toto nepomůže....možná že jsem to taky někdy udelala ale nedělám to pořád....souhlasím s tebousmajlsmajl

AjovjakTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Marta - Bela(Kristen Stewart)

U mě vyhrála Locika se 7 bodama.Na druhém místě skončila Popelka s 1 a Ariel taky na 2.místě s1 bodem.hra je nejlepší na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdo souhlasí prosím plus.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Marta - BelaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)