Clawdeen Wolf Real Haircuts

 
91 %

Spuštěno: 222415x | 2,00 MB
 

Ovládání hry - Clawdeen Wolf Real Haircuts

Popis hry - Clawdeen Wolf Real Haircuts

Clawdeen Wolf Real Haircuts Clawdeen se rozhodla jít k vám do kadeřnictví, jaký střih jí uděláte zbývá jen na vás. Vymyslete jí něco zajímavého, změňte jí barvu a střih. Podaří se vám to, aby byla Clawdeen krásná a líbila se ostatním z Monster High?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Rarity3(!My Little Pony!)

vyskoušejte:zmáčkněte fén a dejte ho nahoru a ať vlasy vedou dolů, vlasy jí narovnejte, ustřihněte ufinu tak aby jí trčelo jen jedno oko na jaké koliv straně, vlasy ostříhejte aš po krk, oak vlasy nabarvěte na tmavo fialovou, pak jí vlasy trošku potřpitkujte, pak jí dejet šaty co mají barvu černou, fialovou a žlutou a pak jí dejte poslední naušnice a to je všecko.Komu se to líbilo ař dá plussmajl

Edit 08:51: zase!vyskoušejte:vlasy hřebenem vyčešte dolů, vlasy narovnejte, ustřihněte ofinu, pak zbytky vlasů na pravé a na levé staně jen trošku ostříhejte, a pak jí trošku potřpitkuj te vlasy, pak jí dejte 4 šaty a poslední jí dejte první naušnice.

No není to nádhera?Jestly se vám to líbí dejte mi plussmajlsmajl

Rarity3To se mi líbí +13 To se mi nelíbí

Komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)