Chcete mě?

 
77 %

Spuštěno: 60589x | 1,24 MB
 

Ovládání hry - Chcete mě?

Pohyb
Výběr

Popis hry - Chcete mě?

Chcete mě? Máte rádi pejsky? Tak tahle hra se vám bude určitě líbit. Starejte se o pejska a pak je svěřte do dobrých rukou. Pejska napřed musíte hezky namydlit, vykoupat, osušit a pak mu můžete ostříhat drápky. Jde o to, aby, jste zmáčkli levé tlačítko na myši vždy, když je fialový pruh na pravé straně obrazovky až úplně nahoře, tím docílíte maximálního efektu. A pak hurá do obchodu, kde pejskovi můžete koupit různé věci jako misku, hračky, obleček, mašličku, obojky a další věci. Tak neváhejte a vyzkoušejte.

112. nejlepší hra
Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

83%
Hra - Sami's Pet Care
Video se načítá
78%
Hra - My sweet dog 2
Video se načítá
91%
Hra - Net pet
Video se načítá
80%
Hra - Spa of Fun
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

kouzelná holka

já jsem viděla pejska kterej umírá ale běžela jsem za ním a skoušela jsem ho oživovat a ............ povedlo se vzala jsem si ho domů a staram se o něj a ten pejsek měl dokonce pořezanou nohu smajl ale přežil to smajl a dala jsem mu méno Orion

kouzelná holkaTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

VERUDEDE(smile)

Tahle hra je skvělá, ale chudáček malé štěňátko musí se postarat o to aby bylo čisté a upravené a to jenom pro to aby si ho někdo vzal.smajl.

VERUDEDETo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)