Barbie Golf Fashionista

 
64 %
Spuštěno: 2178x | 0,89 MB
 

Ovládání hry - Barbie Golf Fashionista

Popis hry - Barbie Golf Fashionista

Barbie Golf Fashionista Je neděle a Barbie se chce učit golf, který nikdy v životě nehrála. Samozřejmě tato stylová slečna neodejde z domu, dokud nebude vypadat naprosto dokonale, takže jí upravte.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá

Komentáře

Elena400

nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmajl

Elena400To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kaja.vyky(Vtipy, vtípky, srandičky ...)

Na můj vkus jsou ty kousky oblečení moc přehnané. Já bych si na sebe třeba tolik ,,pomašličkovaných" či tolik různě přezdobených věcí nevzala. PLS nepište mi do komentářů že jsem divná nebo vybíravá ale mě se tohle nelíbí.
smajl smajl smajl smajl

kaja.vykyTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)