18 Wheeler Challenge

 
74 %
Spuštěno: 9472x | 1,33 MB
 

Ovládání

Pohyb
Ruční brzda

Popis

18 Wheeler Challenge Máte rádi silná auta? Pak tu pro vás máme jedno extrémně těžké vozidlo. Stanete se řidičem nákladního auta. Ale abyste mohli takové auto řídit, musíte si opatřit řidičský průkaz. A na řidičský průkaz musíte prokázat určité schopnosti. Dokončete každou lekci v kurzu a získejte vysoké skóre. Dokážete zvládnout monstrum s osmnácti koly?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Hero Zero
Video se načítá
81%
Hra - Bombay Taxi 2
Video se načítá
80%
Hra - Bombay Taxi
Video se načítá
73%
Hra - Mafia Driver
Video se načítá

Komentáře

magulka(Violetta je boží)

smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajlsmajl smajl smajl smajl smajl aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa proc ja proc jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

magulkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Tereza.hpd.

JE TO MOC TEŽKÝ!!!!!!!!!!!!!!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlMOŽNÁ BY TO BYLA DOBRÁ HRA KDYBI TO NEBILO TAK TĚŽKYsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlDEJTE PLUS KDO SOUHLASÍ!!!!!!!!!!!!!!!!

Tereza.hpd.To se mi líbí +4 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)