Nejoblíbenější jména pro kočky

Konečně sis přinesla domů vytoužené koťátko? Tak teď přichází ta krásná chvíle, abys mu pořídila veškeré nové vybavení, od jídla až po hračky. Co ovšem budeš muset udělat jako první, je vybrat vhodné jméno pro tvé kotě. Ať už zvolíš jméno ryze české nebo raději vsadíš na něco světovějšího, tvá kočička tě bude mít ráda tak jako tak. Tady je jen zlomek těch nejpoužívanějších v českých domácnostech.

Zdá se ti, že vybrat jméno pro tvou kočičku je velmi složité? Nemáš zatím úplně jasno v tom, jak by se tvá kočka měla jmenovat? Začni tím, že se budeš dívat buď jen pro jménech pro kočky, nebo jen po jménech pro kocoury. Na škodu není ani když se podíváš do kalendáře zvířecích svátků a vybereš jméno, které se nachází v kalendáři. Během roku tak můžeš slavit nejen svůj svátek, ale i svátek svého milovaného mazlíčka.

zpět na seznam článků

Autor: HPD.CZ   |   Publikováno: 11. 10. 2016   |   Zobrazeno: 757x

Témata článku:Zvířátka

Komentáře

RomanticRosie(Píšeme povídky a příběhy)

My jsme měli kočky Neru a Bianku (italsky bílá a černá, podle barvy kožíškusmajl), ale ty nám někdo ukradl, pak Kikina (k tomu je takový příběh - mysleli jsme si, že je to TA Kiki, ale pak se ukázalo, že je kocourek, tak jsme ho překřtili na TOHO Kikinasmajl), pak Rozárku a teď máme Čiči Blbou smajlsmajl Nevím proč vám to říkám, ale to je asi jednosmajl

RomanticRosieTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)