Domácí gymnastika I. - Hvězda

 

 

Chceš se naučit hvězdu? Zde je 6 jednoduchých kroků jak na to.

Krok č. 1: Připrav se

Budeš kolem sebe potřebovat hodně prostoru, aby ses nezranila, proto si najdi nějakou prostornou místnost, nebo běž ven. Teď už je tedy venku docela zima, ale na jaře se ti bude nejlépe trénovat na trávníku.

Vezmi si na sebe sportovní oblečení, nebo minimálně nějaké pohodlné. Když budeš trénovat v úzkých kalhotách, ve kterých nejdou pořádně roztáhnout nohy, moc se toho nenaučíš.

 

Krok č. 2: Protáhni se

Protáhni si celé tělo stejně, jako to znáš ze školy z tělocviku. Dotkni se rukou prstů u nohou, spoj ruce za zády, atd. Potřebuješ si zahřát trochu svaly, protože nezahřátý sval se nejsnáze zraní.

 

Krok č. 3: Začínáme

Stůj rovně

Teď se musíš rozhodnout na jakou stranu budeš hvězdu dělat, většinou je to podle toho, zda jsi pravák nebo levák. Dej nohy od sebe na šířku ramen

jak se dela zvezda doma ro deti

Krok č. 4: Startovací postoj

Zvedni pravou/levou nohu a tvé obě ruce ji budou následovat.

 

Krok č. 5: AKCE!

Skloň se, dej obě ruce na zem za sebe a vyšvihni nohy jednu po druhé. Přistaň!

Nejdřív budeš dělat hvězdu napůl a našišato, ale stále to zkoušej a snaž se to dělat čím dál tím víc rychleji. Než se hvězdu naučíš, může to dost trvat. Ale buď trpělivá a vytrvej! Až se ti povede bude to skvělý pocit.  

zpět na seznam článků

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 13. 11. 2017   |   Zobrazeno: 452x

Témata článku:Rady a tipy,Tanec

Komentáře

Butterfly340(Imagination☆)

Tak jelikož gymnastiku dělat nemůžu (zdravotní důvody), tak je mi článek celkem k ničemu...smajl

Na druhou stranu vidím, že tady o to holky mají zájem, což je dobře, protože pohyb je důležitýsmajl Tak snad jen, aby se nikomu nic nestalo...smajl

Butterfly340To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Vlčie Dievča(Girl´s Dream)

Ja a gymnastika... Kamaráti od detstva! smajl Dokonca teraz už viem aj mostík, premet vzad-vpred... A veľa ďalšieho ale nejdem sa chváliť, smajl Inak článok perfektný pre začiatočníkov. smajl

Vlčie DievčaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

IntieCake(ANIME!)

Popravdě.. Hvězdu jsem poslední dobou o prázdniny zkoušela s sestřenicí. Asi mám nějaký mentální blok, ale můj hlavní problém byl, že jsem ani nemohla dát ruce na zem,. Gymnastika mne nemá ráda.

IntieCakeTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)