Filmové novinky (leden 2015)

Jaké zajímavé premiéry nás čekají v lednu? Už se těšíš do kina? Po prosincovém bláznění toho není tolik, ale věříme, že i tak se budeš bavit.

Sedmý syn (8. 1.)

Sedmý syn sedmého syna, někdo takový nemůže být obyčejný už jen z principu. Ve světě plném nestvůr a všelijakých příšer a sil temna je potřeba, aby existoval řád rytířů bojující proti těm zlým. Úkolem hlavního hrdiny je naplnit svůj osud a stát se tím, kdo převezme těžké otěže v tomto nekonečném boji. Jak se s tím popere? Pomůže mu jeho učitel stát se tím, čím má být? V této fantasy se můžeš těšit na mnoho napínavých soubojů a nestvůry všech možných tvarů a velikostí.

Miluj souseda svého (8. 1.)

V této zábavné komedii najdeš dva hlavní hrdiny. Válečného veterána Vincenta, který už není nejmladší a rozhodně nemá rád lidi. Do jeho přízně se ale vetře dvanáctiletý Oliver, se kterým najednou tráví čím dál tím více času. A jak to dopadne? To už se dozvíš ve filmu.

Velká šestka (22. 1.)

Baymax je robot, velký, neohrabaný, ale hodný. A taky je to nejbližší kamarád kluka jménem Hiro Hamada, což je malý geniální konstruktér robotů. Tihle dva a další jejich kamarádi se však ocitnou uprostřed problému, který pro svět představuje jeden záporák. Aby pomohli svět zachránit, musí ze sebe všichni udělat technicky vylepšené superhrdiny. Zvládne to Hiro a jeho mírumilovný robot Baymax?

zpět na seznam článků

Autor: Alžběta Vybíralová   |   Publikováno: 06. 01. 2015   |   Zobrazeno: 5271x

Témata článku:Seriály a filmy

Komentáře

Elsa2000(Milujeme MORČÁTKA!!!)

Velká šestka je táááááák !!!!!! Božíí a úžasnej film že jsem u něj až brečela prostě super smáli jsme se taky pořád no prostě se to nedá říctsmajl ( a gogo je hustá...) smajlsmajlsmajl

Elsa2000To se mi líbí +5 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)