Ariana Grande: úspěšná a co nevidět možná vdaná?

Ariana Grande není jen nějaká obyčejná holka. Ve svých teprve 21 letech toho dokázala víc než dost a ty si ji určitě velmi dobře vybavuješ jako vynikající zpěvačku. Možná tě velmi mile překvapí, že zpěv není ani zdaleka to jediné, čemu se Ariana naplno věnuje. Je totiž i skvělá a uznávaná herečka a tanečnice!

Od hraní ke zpěvu, od zpěvu k tanci

Cestu ke slávě si Ariana nezískala jen díky svému zpěvu. První úspěchy se dostavily už v době, kdy získala prestižní roli v divadelním muzikálu 13. Po premiéře začaly nabídky chodit skoro samy. Přišla role v úspěšném snímku V jako Victoria, kde si zahrála jednu z hlavních postav Cat Valentice, pak přišla dokonce i nabídka na jednu z hlavních rolí v seriálu Sam & Cat. A tak se pomalu zrodil fenomén Ariana Grande, kterou dnes znají milovníci populární hudby po celém světě.

S Rihannou kamarádky asi nebudou

Ariana má za sebou i před sebou řadu vystoupení a občas se nevyhne dokonce ani slavnostnímu udílení prestižních hudebních cen. Ariana před několika měsíci vystoupila na předávání cen Music Awards v Los Angeles a ačkoli se odborníci shodují, že její vystoupení nebylo rozhodně nic tak strašného – ve srovnání s ostatními zpěvačkami, populární barbadoská zpěvačka Rihanna si to evidentně v tu chvíli nemyslela. Ať už to byl Arianin zpěv, taneční vystoupení nebo volba písniček, Rihanna svůj názor projevila přímo na místě. V jednu chvíli se nepříjemně šklebila, podruhé zase vyprskla smíchy. Jen posuď sama, jak si Ariana vedla a zda kritika ze strany Rihanny padla opravdu na úrodnou půdu. Přibližně ve dvou minutách můžeš vidět i okatý smíchy Rihanny. 

Svatba za dveřmi?

Osobní život Ariany nebyl vždy tak ideální, jako je tomu dnes. Má za sebou totiž hned několik nevydařených vztahů, ale teď má před sebou jeden, který vypadá velmi slibně. Minulý rok totiž Ariana začala chodit s rapperem Big Seanem a nedávno se Ariana nechala slyšet, že by se dokonce nebránila ani svatbě! Stejné tvrzení potvrdil i slavný rapper a tak kdo ví, kdy se konečně dočkáme pohádkové svatby!

Víš, že …

… přírodní barva Ariany je hnědá?

… je napůl italského a českého původu, ale narodila se na Floridě?

… vyučuje tanec a hudbu pro děti v Jižní Africe?

… je silně alergická na kočky?

… když přijala roli v muzikálu, opustila školu a vzdala se svého vzdělání?

… si Ariana kvůli roli v seriálu obarvila vlasy na červenou barvu?

I když na sebe herecké a pěvecké úspěchy rozhodně nenechaly dlouho čekat, je to především zásluha samotné Ariany, protože se nevzdávala, neustále zkoušela něco nového a sama se snažila, aby se co možná nejvíc prosadila ve světě žádaných hvězd. V současné době Ariana pracuje na nových písničkách a není žádným tajemstvím, že to nebude trvat dlouho a vyjde její nové studiové album, na kterém nebudou chybět ty největší hudební pecky, které Ariana ještě nevytáhla z rukávu. 

zpět na seznam článků

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 17. 05. 2015   |   Zobrazeno: 4428x

Témata článku:Svět celebrit,Hudba

Komentáře

elsa06

Miluju Arianu Grande !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdo ju má taky rád tak at mi to napíše !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ smajlsmajlsmajl

elsa06To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

arual(♥ We love DIY ♥)

Ariana je super a má nádherný hlas. Rihanna se nemá čemu smát, protože některé její písničky se nedají absolutně poslouchat zato Arianiny písničky anosmajl

arualTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

nasty girl

jamam rada arianu.smajl

Edit 20:47: ariana je take kadeřtička atake ji mam rada je nelepši spevačkasmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl a take praje dostava penizesmajl

Edit 20:50: aaaaaaarrrrrrrrriiiiiiiiiiiaaaaaaannnnnnnnaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllluuuuuuuuuuuusmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajl

nasty girlTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)