4Story

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého válečníka, chytrého a lstivého kouzelníka nebo mrštného lučištníka. Na výběr je tu samozřejmě postav mnohem více.

Děj samotné hry se odehrává v magickém světě Iberia, ve kterém proti sobě válčí dva národy, Valorian a Derian. Tyto národy jsou znesvářené již stovky let a vy máte možnost se přidat na jednu stranu a bojovat bok po boku s nejlepšími válečníky.

Hra nabídne na výběr tři možné rasy – lidé, víly a šelmovité humanoidy, nazývané Feline. Samozřejmostí jsou i povolání, které si můžete k postavě vybrat. K dispozici jich je 6 najdete mezi nimi klasiky jako je kněz, válečník, mág nebo třeba zaklínač.

V samotné hře pak můžete pro postavu získávat zkušenosti a zvyšovat si tak úroveň. Tím si budete moci vylepšit i postavu, za získané zkušenostní body. Zkušenosti lze získávat zabíjením nepřátel nebo plněním úkolů (questů). Samozřejmostí jsou i získané peníze, jak z příšer, tak i z úkolů. Za peníze pak můžete nakupovat lepší vybavení a další věci.

Jelikož se ve hře potkáte i s jinými hráči, můžete si předat zajímavé poznatky z cest, vyměnit mezi sebou zboží nebo si dát souboj. Hráče si můžete přidat taky do přátel a společně spolu objevovat fantastický svět hry 4Story.

 

zpět na seznam článků

Autor: Gameforge   |   Publikováno: 25. 07. 2013   |   Zobrazeno: 8680x

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)