Tennis

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

85%
Hra - Yahoo Tennis
Video se načítá

Pojďte si zasportovat za počítačem a třeba dostanete chuť si zahrát i v reálném životě. Dnešní sportovní aktivitou bude tenis. Zahrajte si dvouhru proti počítači přesně podle pravidel skutečného tenisu. Hra vám bude kromě setů počítat i smeče, maximální rychlost úderu, odehraný čas a skóre. Dokážete vyhrát nad svými soupeři?

 
84%
Hra - Sports Heads Tennis
Video se načítá

Kdo má rád tennis, tak se určitě pobavíte nad touto hrou. Vyberte si postavu a snažte se oponentovi nasázet co nejvíce bodů. Hra, nabízí u různé triky během hry. Třeba můžete zmrazit soupeře nebo hrát s větším, menším míčkem a další. Tak co, máte na všechny soupeře?

 
84%
Hra - Table Tennis Championship
Video se načítá

Table Tennis Championship je pěkně ztvárněná a na ovládání velice jednoduchá, sportovní hra. Ocitnete se na mistroství v pin-pongu. Vaším úkolem bude vyhrávat nad soupeřem, takže budete muset vyvinout velkou dávku soustředění a postřehu. Ale i tak hru zvládnou nepříliš zdatní a zkušení hráči, kteří hrají tuto hru poprvé.

 
84%
Hra - Grandslam Tennis
Video se načítá

Ocitni se ve vřavě opravdového tenisového turnaje a pokus se vypracovat, na co nejvyšší pozici v tenisovém žebříčku. Cílem je pokusit se postupně porazit všechny soupeře a vyhrát turnaj. Pravidla jsou jednoduchá, nadhodíš si míček, poté ho odpálíš na soupeřovu stranu a on ti ho odpálí zase zpět. Kdo z vás první neodehraje přes síť, prohrává výměnu a získává body. Pokus se vyhrát co nejvíce setů se všemi soupeři a staň se vítězem tenisového utkání.

 
83%
Hra - Tennis Stars Cup
Video se načítá

Tenisté pozor! Hra Tennis Stars Cup prověří Vaše schopnosti a herní um. V turnaji na Vás čekají tři protivníci, které pokud porazíte, zvednete nad halvu velkou trofej. Hra se ovládá velmi jednoduše, ale přesto je její hratelnost na vysoké úrovni. Dopřejte si trochu oddechu a sportovního řádění s tenisem.

 
83%
Hra - Toto and Sisi Play Tennis
Video se načítá

Zahraj si tenis s pejskem Totem a kočičkou Sisi. Je na tobě, za koho z nich si vybereš hrát a koho zvolíš za soupeře. Úkol je jednoduchý, míček si nadhodíš a odpálíš na soupeřovu stranu přes síť, a když ti ho vrátí zpět, musíš se za ním pohybovat a odpálit ho opět k němu. Kdo první míček neodpálí, ztrácí život, kterých má každý vcelku pět. Buď rychlý a obehraj soupeře!

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - Gamezastar Open Tennis
Video se načítá

Zahraj si na tenisovém turnaji se světovými špičkami v tomto sportu. Můžeš jít rovnou do turnaje, nebo se můžeš nejdřív vytrénovat ve cvičebních hrách. Také si můžeš nastavit, jaké údery budou tvými přednostmi a které naopak využívat nebudeš. Dále už je to jednoduché, jen nadhoď, odpal a odrážej všechny údery od protihráče. Staň se světovou špičkou v tenisu.

 
80%
Hra - Tennis Game
Video se načítá

Tenis je jednou z nejoblíbenějších sportovních her planety, o čemž budete mít možnost se přesvědčit v této hře! Jistě i vás nadchne bílý sport! Pravidla jsou stejná jako ve skutečném tenisu. Máte na výběr ze dvou variant hry - exhibiční zápas nebo turnaj. V turnaji se musíte prokousat přes několik soupeřů k vítězství.

 
79%
Hra - Tennis Pro 3D
Video se načítá

Ve hře Tennis Pro 3D si užijete mnoho zábavy. Nejprve vydělejte peníze zdoláváním soupeřů individuálně. Vydělané peníze investujte do tréninku a vstupte do světa turnajů, které přinesou světovou slávu. Dokážete to všechno?

 
79%
Hra - Twisted Tennis
Video se načítá

Zahraj si utkání v tenisu a poraz svého soupeře. Nemusíš hrát vůbec sám, v této hře si můžeš nastavit i hru pro více hráčů. Pravidla jsou jednoduchá, míček odpaluješ přes síť a snažíš se, aby ho protihráč nezvládl odpálit k tobě zpět. Zvládne-li to, musíš mu ho zase vrátit zpátky, a tak to jde, dokud jeden z vás nechybuje. Za vyhranou výměnu narůstá hráči skóre, tak se pokus vyhrát v co nejvíce setech a staň králem tenisového kurtu.

 
76%
Hra - Wimbledon Hero
Video se načítá

Všichni jistě znáte tenisový Wimbledon. Turnaj, který se odehrává na zelených dvorcích All England Clubu, si budete moci vyzkoušet v této sportovní hře. Pravidla jsou stejná jako ve skutečném tenisu. Hra má tři úrovně obtížnosti, v každé se setkáte se skutečnými tenisovými legendami. Dokážete je porazit všechny?

 
75%
Hra - Tennis 3D
Video se načítá

Dokážeš se prosadit na kurtu a porazit svého protivníka? Abys zvýšila svoji šanci na vítězství můžeš si vybrat také svůj oblíbený povrch. Staneš se nejlepší tenistkou na tenisovém okruhu?

 
71%
Hra - Ragdoll Tennis
Video se načítá

Dokážete si představit, jaké je to hrát tenis bez gravitace? Pak si jistě zahrajte hru Ragdoll Tennis, která nabízí tenis ve zcela jiné rovině a jistě se velmi pobavíte.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)