Sudoku

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Sudoku - populární hra Sudoku online
Video se načítá

Smyslem hry Sudoku je vyplnit mřížku číslicemi tak, aby každá řada, sloupec a boxy 3x3 obsahovali všechna čísla od 1 do 9. V této verzi Sudoku je čas vaším soupeřem, proto přemýšlejte velmi rychle...

 
80%
Hra - Sunset Sudoku
Video se načítá

Sunset Sudoku je klasická verze sudoku, u které se můžete zaposlouchat do relaxační hudby. Ve hře jsou dostupné 3 obtížnostní úrovně: lehká, střední a těžká. A pokud byste si náhodou nevěděly rady, můžete vždy hru požádat o nápovědu.

 
80%
Hra - Annas Brain Surgery
Video se načítá

Vyřešte problém, který je uschován za Anninými problémy s bolestmi hlavy. Dokážete jí poté udělat také radost? Můžete jí navrhnout nové líčení, vybrat nový účes a také samozřejmě pokusit se sladit vše pěkným oblečením.

 
79%
Hra - Ikoncity Sudoku
Video se načítá

Sudoku určitě zná každý. Účelem této hry je najít takové kombinace čísel, aby se v každém sloupci a každém řádku objevila číslice z číselné řady 1-9 právě jednou. Stejné pravidlo platí i pro vnitřní čtverce. Ovládání hry je velmi jednoduché. Jste v koncích? Nevadí, jako poslední záchrana je tu nápověda s řešením.

 
77%
Hra - Bermuda triangles
Video se načítá

Hra Bermuda Triangles je obdobná hře Sudoku, která je velmi oblíbená. Stejně jako v Sudoku vaším cílem bude obsazování čísel od jedničky do devítky do herní oblasti. Tentokrát budete čísla vyplňovat do devíti malých trojúhelníčků. Na výběr máte ze tří úrovní obtížnosti - jednoduché (Easy), střední (Medium), těžké (Hard).

 
75%
Hra - Angel Sudoku
Video se načítá

Připravte se na to, že v této flash hře potrápíte své mozkové závity. Jedná se totiž o sudoku, u něhož je potřeba trochu přemýšlení. V žádném čtverci, řádku, ani sloupci se totiž nesmí žádné z devíti čísel opakovat. Rébus se snažte vyřešit co nejrychleji, ať máte skvělý výsledek. Hra je hezky barevná a tak budete mít dobrou náladu i přesto, že vám čísla budou trochu trápit.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Sudoku Remote
Video se načítá

Mnozí jistě znáte klasickou hru Sudoku. Cílem hry je vyplnit devět různých čísel do řad a sloupců, aniž by se čísla opakovala. Tentokrát nebudete mít k vyplnění jen čísla, ale můžete si vybrat i kreslené příšerky, barvičky nebo klenoty. Zorientujete se v maličkých čtverečcích a dovedete hru k vítězství?

 
74%
Hra - Auway Sudoku
Video se načítá

V současné době se hra Sudoku stává stále populárnější. Pojďte si ji vyzkoušet s námi v následující počítačové variantě. Na začátku hry si musíte vybrat ze čtyř úrovní obtížnosti - Easy (jednoduchá), Medium (střední), Hard (těžká), Very Hard (velmi těžká). Cílem hry je doplnit chybějící čísla 1 až 9 v předem dané předvyplněné tabulce, přičemž v jednom řádku ani sloupci se nesmí opakovat stejné číslo.

 
74%
Hra - Flower Sudoku
Video se načítá

Oblíbená hra Sudoku existuje v celé řadě variant. Tato varianta bude mít květinové motivy. Chytněte a umístěte každý dílek do řádků, sloupců a čtverečků. Na výběr máte různé velikosti úrovní (4x4, 6x6 a 9x9) a také různé motivy dílků (klasické číslice, symboly nebo písmenka). Dokážete správně zaplnit všechna prázdná místa.

 
73%
Hra - Bloboku
Video se načítá

Vítejte u barevné hádankové hry Bloboku. Na začátku hry začnete s několika barevnými dílky, které vám pomohou vyřešit hádanku. Jistě si všimnete, že tabule je rozdělená do čtverečků po čtyřech nebo po devíti. Musíte zjistit, jak používat jednotlivé barevné dílky. Na začátku hry si vyberete ze tří úrovní obtížnosti.

 
73%
Hra - Funny Sudoku
Video se načítá

Sudoku zná spousta lidí. Tuto hru si oblíbili jak mladí, tak i starší generace. Sudoku nahradilo oblíbené křížovky. Sudoku se stalo společníkem na dlouhých cestách vlakem. Zkuste trošku netradiční sudoku. Buď můžete zvolit klasiku s čísly nebo zkuste třeba obrázkové sudoku. Kdo by přec jen neznal. Jedná se o hru, ve které je devět velkých čtverů a každý z nich je ještě rozdělen na devět menších čtverců. Postupně doplňujete čísla 1-9, ale tak, aby v každém sloupci, v každé řadě a v každém jednom větším čtverci byly čísla 1-9 použita pouze jednou.

 
72%
Hra - Sudoku 2
Video se načítá

Ve hře Sudoku existuje pouze několik základních pravidel. Musíte vyplnit tabulku 9x9 tak, aby každý řádek, každý sloupec a každá tabulka 3x3 obsahoval všechna čísla od jedničky do devítky pouze jedenkrát. Hra Sudoku prověří vaše schopnosti přemýšlet a je vhodná, pokud si chcete procvičit mozkové buňky.

 
71%
Hra - Rcade Sudoku
Video se načítá

Ve hře Rcade Sudoku si můžete vybrat z jídelního lístkum, kterou kapitolu hry si chcete vyzkoušet. Můžete si vybrat možnost Practice Boards, díky níž se zorientujete ve hře a naučíte se základní hraní Sudoku na malých hracích plochách. Nebo si můžete zvolit Quick Play, kde si vyberete kurz a obtížnost. Poslední možností je Full Course.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)