Steppenwolf

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Steppenwolf 19
Video se načítá

V devatenáctém pokračování dobrodružné hry Steppenwolf se vydáte po stopě uneseného dítěte. Dokážete se zorientovat a najít vhodné stopy, které vás dovedou na místo, kde je dítě drženo? Dávejte ale také pozor na nebezpečné situace, do nichž se jistě během hry dostanete. Někteří lidé s vámi nebudou mít slitování.

 
74%
Hra - Steppenwolf 20
Video se načítá

Hra Steppenwolf je velice oblíbená mezi hráči různých věkových kategorií. Hovoří o tom mimo jiné to, že se dočkala již dvacátého pokračování. Tentokrát se vydáte na dobrodružnou výpravu plnou nejrůznějších nástrah s postavami Steppena a Meg. Dokážete je dovést k úspěšnému konci hry, aniž by se jim něco stalo?

 
73%
Hra - Steppenwolf 18
Video se načítá

Již poosmnácté se společně setkáváme u dobrodružné akční hry s názvem Steppenwolf: The X-Creatures Project. S hlavní hrdinkou se dostanete k hlídané haciendě a vaším úkolem bude dostat se dovnitř a pátrat po pravdě. Dokážete se o sebe postarat? Nepřátelé vás mohou zranit, takže na sebe dávejte dobrý pozor.

 
72%
Hra - Steppenwolf 5
Video se načítá

Ve pátém pokračování hry Steppenwolf: The X-Creatures Project budete mít na starost Meg Crimsonovou a samotného Steppenwolfa. Musíte je provést skrz sérii akčně-logických úkolů. Herní obrazovka sestává ze dvou komponent: hlavní herní obrazovka, kde se odehrává všechna akce, a inventář, v němž najdete užitečné předměty.

 
71%
Hra - Steppenwolf 21
Video se načítá

Vydejte se na další bláznivé a nebezpečné dobrodružství. Už 21. pokračování akční hry Steppenwolf: The X-Creatures Project vás zavede do nebezpečné situace, ze které se musíte rychle dostat. Cesta z ostrova vede za pomoci vrtulníku, který je ale přísně střežen nepřátelskými vojáky. Dokážete se k němu dostat?

 
71%
Hra - Steppenwolf 24
Video se načítá

Oblíbená akčně-dobrodružná hra Steppenwolf: The X-Creatures Project přichází již s 24. dílem. Vyzkoušejte si další pokračování této hry, v níž máte za úkol řešit sérii logických hádanek. Dokážete hlavní postavu dovést k úspěšnému konci? Budou vás pronásledovat nejpodivnější mutanti, kterým se musíte vyhnout.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
71%
Hra - Steppenwolf 12
Video se načítá

Steppenwolf již všichni dobře znáte z předchozích dílů. Pro ti kdo hru neznají - jedná se o prima adventurku, ve které na vás čeká mnoho úkolů a také hádanek a rébusů, které budete muset vyřešit. V tomto dílu se musíte pokusit uniknout ze spárů hrozivého monstra.

 
70%
Hra - Steppenwolf 10
Video se načítá

Opět se setkáváme u dalšího pokračování akční adventury Steppenwolf: The X-Creatures Project. Tentokráte si pro nás autoři hry připravili již desáté pokračování, ve kterém se dostanete letadlem do chladné ledové země. Jakmile se objevíte na hrací ploše, pokusí se vás sestřelit nepřátelská stíhačka, a proto se musíte dát rychle do pohybu.

 
69%
Hra - Steppenwolf 6
Video se načítá

Pojďte s námi již pošesté na dobrodružnou výpravu v akční adventuře Steppenwolf: The X-Creatures Project. Objevíte se v asijských horách s hlavním hrdinou Steppenem. Na začátku se ocitnete na dvoře a musíte rychle zmizet, protože vám v patách jsou nepřátelští vojáci. Dokážete si s nimi poradit a zvítězíte?

 
69%
Hra - Steppenwolf 9
Video se načítá

Hra Steppenwolf: The X-Creatures Project se dočkala již devátého pokračování a ani toto číslo jistě zdaleka není konečné. Tentokráte se dostanete do další nebezpečné situace. Ocitnete se na místě, kde se nachází dvě mrtvoly a na blízku se stále vyskytuje nebezpečný vrah. Dokážete se před ním zachránit?

 
69%
Hra - Steppenwolf 14
Video se načítá

Hra Steppenwolf je oblíbená akčně-logická adventura, ve které bude vaším úkolem řešit série logických úkolů. Dostaňte se z nepřátelského zajetí a dohrajte hru úplně do konce. Dávejte pozor, abyste nenaštvali nepřátele, protože máte omezený zdravotní stav. Dokážete vymyslet cestu z nepřátelského sevření?

 
68%
Hra - Steppenwolf 22
Video se načítá

Ve hře Steppenwolf: The X-Creatures Project se poměrně pravidelně vydáváte na akční dobrodružství, během nichž musíte řešit nejrozmanitější logické úkoly a hádanky. Tentokrát začnete hru se Steppenem, který se zrovna nachází skrytý na skále nedaleko skupiny nepřátel. Dokážete se z nebezpečí dostat se zdravou kůží?

 
68%
Hra - Steppenwolf 17
Video se načítá

Akčně-logická hra Steppenwolf se dočkala již sedmnáctého pokračování. Můžete volit ze dvou variant hry - časovku (timed game) nebo obyčejnou hru. Během časovky nemůžete hru ukládat, zatímco během obyčejné hry lze uložit pozici. V rámci časovky se snažte stát nejrychlejším hráčem. Dokážete myslet logicky?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)