Shrek

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Fiona's Double Makeover
Video se načítá

Postarej se o to, aby to Fioně slušelo! V této jedinečné oblíkačce máš dvě varianty - Fiona jako člověk a Fiona jako zlobryně. Slušet jí to ale může tak jako tak, obzvlášť když jí pomůžeš. Nejdříve tě čeká chvíle v koupelně, poté Fionu namaluješ a oblečeš.

 
83%
Hra - Fiona and Shrek Wedding Prep
Video se načítá

Připravte Fionu a Shreka na jejich svatbu. Nejdříve jim musíte upravit obličej a pak vybrat pěkné šaty, které najdete v jejich skříni.

 
83%
Hra - Shrek Far Far Away FaceOff
Video se načítá

Oblíbená pohádková postava Shrek je tady a s ním i nové dobrodružství v podobě počítačové hry. Zažijte s ním celkou cestu, na které ho čeká spousta překážek, které musí překonat. Kameny na cestě, zlé čarodějnice a mnohem více. Sbírejte po cestě peníze, které se Vám budou hodit. Ovládání je pomocí klávesnice. NIčeho se nebojte a vydejte se vstříc dobrodružství.

 
75%
Hra - Shrek Sketches
Video se načítá

Shrek Sketches není klasickou hrou. Jedná se spíše o video inspirované filmem o zeleném zlobru Shrekovi. Podívejte se na několik minut zábavných skečů, ve kterých vystupují postavy ze Shreka. Ale nejsou to jen postavy ze Shreka, které se vyskytují ve videosekvenci. Můžete potkat i několik známých filmových osobností.

 
75%
Hra - Shrek Forever After Similarities
Video se načítá

Zlobr se zlobí. Nejznámější zlobr je dozajista Shrek. Aby se uklidnil, musíte mu pomoct najít na obrázku stejné znaky. Ano, je to tak, skutečně. V této hře nehledáte odlišnosti, ale naopak věci, které obrázky spojují. Za každý správný klik získáte padesát bodu. Pokud kliknete špatně, odečte se vám 25 bodů.

 
75%
Hra - Sort My Tiles Sherk
Video se načítá

Logická hra se Shrekem! Nejprve se vám ukáže obrázek, který se vám poté zakryje šedými kostičkami. Vaším úkolem bude najít správnou pozici pro všech 48 dílků puzzle. Ukažte svůj postřeh a dokončete správně obrázek! Až obrázek dokončíte, tak si hru můžete spustit znovu a třeba budete rychlejší, než posledně.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

73%
Hra - Shrek Shred
Video se načítá

Máš rád Shreka z oblíbené animované pohádky? Jestli ano, tak určitě víš, že má občas bláznivé nápady. Tentokrát se rozhodl stát se mistrem triků na skateboardu. Pomož mu udělat co nejvíce triků, a tak nasbírat rekordní počet bodů. Ale pozor! V trase máš překážky a ty musíš vždycky přeskočit, jinak skončí Shrek hned rozpláclý na betonu. Tak hraj a poddej se adrenalinovému sportu se Shrekem.

 
73%
Hra - Sort My Tiles Shrek 2
Video se načítá

Skládáte rádi puzzle? A máte rádi Shreka, Fionu a Oslíka? Pokud Vaše odpověď zněla kladně aspoň na jednu z otázek, gratuluji. Protože jste se dostali k super hře, ve které si můžete zkusit poskládat puzzle a motivem Shreka, jeho milé ženy Fiony a věčně otravného oslíka. Nejedná se o tradiční puzzle. Dílky mají tvar šestiúhelníku.

 
69%
Hra - Shrek and Fiona Wedding Day
Video se načítá

Chystá se velká událost! Shrek a Fiona se budou brát. Jejich přátelé uspořádají majestátní svatbu. Shrek má ale zásadní problém, neví, jaké šaty si obléknout. Od koho si necháte poradit? Od oslíka, kocoura nebo Fiony. Nebo si nenecháte poradit a rozhodnete se sami? Pokud uspějete, můžete vybírat šaty pro Fionu.

 
68%
Hra - Hipster Donkey
Video se načítá

Hipster Donkey je dekorační hra, ve které budete upravovat oslíka ze slavného filmu Shrek. Začněte účesem, barvou těla, dejte mu brýle, oblečte ho do něčeho hezkého a dejte mu i boty! Záleží jen na vás, jak si ho upravíte.

 
62%
Hra - Shrek Belch
Video se načítá

Historicky první měření sil v říhání je tady. Vyberte si Shreka nebo Fionu jako svého soutěžícího. Až začne samotná hra, klikejte své postavičce na břicho, co nejrychleji zvládnete, aby říhnutí trvalo opravdu dlouho. Nejlepší dva soutěžící ze tří kol budou soutěžit proti sobě ve finále. Staňte se šampiónem!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)