Hry pro webkamery

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

78%
Hra - Rabbids Invasion
Video se načítá

Rabbids Invasion je parádní hra, kterou budete ovládat přes vaši webkameru! Ovládání hry je velmi jednoduché, protože stačí mávat rukou před webkou. Vždy když trefíte letícího králíka, tak dostanete body. Pozor si však dávejte na světlé kruhy, jinak přijdete o život. Pokud se vás hra zeptá na přístup ke kameře a mikrofonu, nebojte se dát „povolit“.

 
72%
Hra - Run Robo Run!
Video se načítá

Další hra, kde budete muset mít ruce v pozoru a připravené. Budete totiž neustále utíkat a vyhýbat se překážkám. Stačí, když rukou mávnete do bodu pro skok nebo pro skluz. Pokud se vás hra zeptá na přístup ke kameře a mikrofonu, nebojte se dát „povolit“.

 
70%
Hra - The Night Of The Ninja
Video se načítá

Vyzkoušejte si naši další hru pro webkamery! Vaším úkolem bude odrážet bojovníky ninja, kteří na vás útočí a snaží se vás zranit. Stačí, když budete mávat rukou a každého bojovníka trefíte. Pozor na vlastní životy! Pokud se vás hra zeptá na přístup ke kameře a mikrofonu, nebojte se dát „povolit“.

 
70%
Hra - Area51
Video se načítá

Vyzkoušejte jednu z dalších skvělých her, kde musíte používat webkameru pro ovládání. Hrát se dá však i myší. Hlavním úkolem je dostat míček za soupeře a získat co nejvíce bodů. Body můžete získávat i sestřelením letících kostek. Pokud se vás hra zeptá na přístup ke kameře a mikrofonu, nebojte se dát „povolit“.

 
70%
Hra - Bunny Zap
Video se načítá

Vyzkoušejte si další hru pro webkamery. Tentokrát budete mít za úkol vracet padající králíčky zpět do nebe. Pokud králíček spadne na zem, ubere vám to život. Stačí mávat rukou přes padající králíčky. Pokud se vás hra zeptá na přístup ke kameře a mikrofonu, nebojte se dát „povolit“.

 
60%
Hra - Asteroids!
Video se načítá

Zničte všechny padající meteority dřív, než dopadnou na zem! K ovládání hry potřebujete webkameru, protože padající tělesa ničíte mávnutím ruky. Nedovolte, aby byla planeta zničena! Pokud se vás hra zeptá na přístup ke kameře a mikrofonu, nebojte se dát „povolit“.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)