Fotbal

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Puppet Soccer 2014
Video se načítá

Puppet Soccer 2014 je skvělá sportovní hra, ve které hrají fotbal proti sobě dva panáčci! Vy si můžete vybrat z mnoha národních týmů vždy jednoho fotbalistu, se kterým budete následně hrát a vylepšovat jeho statistiky.

 
80%
Hra - World Striker 2014
Video se načítá

World Striker 2014 je skvělý fotbal, který vás bude jistě bavit! Vyberte si jeden z mnoha národních týmů a nasázejte soupeři co nejvíce branek. Hra je velmi rychlá.

 
80%
Hra - Penalty Shootout 1
Video se načítá

Staň se na chvíli tím nejuznávanějším fotbalistou světa a vyzkoušej si, jak náročné je střílet penalty! Zaměř se na určité místo v brance, nastav směr střely balónu, urči sílu tvé střely a kopni! Podaří se ti překonat zkušeného brankaře a vstřelíš mu gól? Jaké bude konečné skóre tvé hry? Podaří se ti porazit zkušeného brankaře a vyhrát?

 
79%
Hra - Johnny Bravo Goalie
Video se načítá

Johnny Bravo je nejlepší fotbalový brankář na světě. Nebo si to alespoň myslí. Dokážete ho porazit v této hře? Budete na Johnnyho kopat pokutové kopy. Klikněte na míč, abyste nastavili sílu kopnutí. Čím delší bude kliknutí, tím silnější bude výsledná střela. Dokážete Johnnymu nastřílet dostatek branek?

 
79%
Hra - Střílení penalt
Video se načítá

Fotbalové zápasy bývají v prestižních ligách hojně navštěvované. Vy si můžete v této hře vyzkoušet, jak jednoduché, nebo naopak obtížné, může být zahrávání pokutového kopu. Prvním kliknutím nastavíte úhel střely, druhým kliknutím určíte sílu střely. Po kopnutí penalty se role vystřídají a vy si zachytáte.

 
78%
Hra - Street World Cup 2014
Video se načítá

Street World Cup 2014 je velmi zábavný fotbal! Máte 3 hráče v poli, brankáře, obránce a útočníka. Tyto hráče ovládáte do stran pomocí klikáním a musíte se snažit vstřelit co nejvíce branek.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

78%
Hra - Euro Header
Video se načítá

Hra Euro Headers vznikla k souběžně hranému mistrovství Evropy ve fotbale, které se konalo v Portugalsku. Můžete si spustit nejprve trénink, abyste si osahali ovládání. Až budete vědět, co se jak ve hře dělá, můžete si rozehrát turnaj pro jednoho hráče. Na výběr máte všech šestnáct účastníků turnaje, včetně ČR.

 
78%
Hra - Dribble king
Video se načítá

Pro všechny milovníky fotbalu je zde další pecka. Tentokrát budete střílet do brány a dávat góly. Tedy, pokud to samozřejmě zvládnete a nebudete se bát - pouze hráč s kuráží dosáhne svého úspěchu.

 
78%
Hra - Super Soccer Star Game
Video se načítá

Fotbalové superhvězdy jsou uznávané po celém světě. Samozřejmě jsou také hodně dobře placené. V této hře se můžete pokusit o to, abyste se dostali na fotbalový vrchol. Kopejte míče na branku a dávejte góly. Určujete nejprve umístění kopu, poté výšku, dále zakroucení míče a nakonec sílu kopu. Dokážete se trefovat?

 
77%
Hra - Freekick Football
Video se načítá

Fotbal miluje spousta lidí. Pojďte si vyzkoušet volné přímé kopy. Myslíte si, že je dokážete kopat stejně dobře jako třeba David Beckham? Můžete si své schopnosti ověřit ve hře Freekick Football. Vaším úkolem bude překonávat gólmana tvrdými střelami. Míči musíte dát rotaci, určit směr a sílu střely.

 
76%
Hra - Big Head Football
Video se načítá

Máte rádi fotbal? Jestli ano, tak tahle hra vás určitě pobaví. Vyberte si fotbalistu, za kterého chcete hrát a nasázejte tomu druhému co nejvíce gólů. Na výběr máte Wayne Rooneyho, Cristiana Ronalda a další hvězdy tohoto sportu. Není to tak jednoduché, jak se zdá. Máte na to je porazit?

 
76%
Hra - Ronaldo: The Crying game
Video se načítá

Následující hra se posmívá jednomu z nejlepších fotbalistů současnosti - Cristianu Ronaldovi. Zmáčkni mezerník k vybrání náhodné minihry. Získávej body za vítězství v minihrách. Za každý určený počet bodů si odemkneš novou minihru. Podaří se ti postupem času odemknout všech čtyřicet miniher? Ovládej postavičku směrovými šipkami a mezerníkem.

 
76%
Hra - Goalshooting Master
Video se načítá

Fotbal je jednou z nejoblíbenějších míčových her na světě. Pokud si také rádi kopete s balónem, tak tu pro vás máme zajímavou počítačovou hru. Budete střílet na soupeřovu branku. Nejprve pomocí šipek zaměříte, mezerníkem vyberete sílu kopu a styl střely. V dolním pravém rohu obrazovky můžete vybírat speciální střelbu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)