České hry

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
89%
Hra - Mahee girl dress up
Video se načítá

Užijte si opravdu bezvadnou oblíkačku, která na vás dokonce bude mluvit hezky česky ;) Modelku zastihnete na pláži a změnit ji podle svého uvážení budete moct opravdu všechno. Od účesu, přes tvar očí i úst, až po různé druhy oblečení. Nabídka je veliká, takže si hru budete moct fakt užít :)

 
78%
Hra - Janes Hotel
Video se načítá

Obsluhujte hosty v hotelu a plňte jim veškerá přání. Určitě jste se někdy chtěli stát vedoucí hotelu. V této hře Vám nic nebrání. Klidně se do toho pusťte. Noste jim kafe a těšte se na jejich další návštěvu.

 
75%
Hra - Lego train
Video se načítá

Zahrajte si jednoduchou hru s vláčkem. Vybrat si můžete buď osobní vlak, nebo nákladní vlak. Váš vlak na cestě vždy narazí na překážku, kterou budete muset překonat. Může to být chybějící most, značení nebo koleje.

 
66%
Hra - Barbie v koupelně
Video se načítá

V tého krásné on-line hře pro dívky se Susi chce vykoupat. Jenže když vstoupí do koupelny, zjistí, že nic není na svém místě. Postav ji koupelnu zpět do pořádku. Nezapomeň na šampony a pěnu do koupele nahoře u stropu. Přeji příjemnou zábavu.

 
63%
Hra - Sharpay a její velké dobrodružství
Video se načítá

Chceš, aby tvůj pejsek vypadal jako Boi? Je to snadné! Stačí nahrát fotografii svého pejska a hezky ho vyzdobit doplňky. Vyzkoušej si to v této dívčí hře.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)