a10

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
96%
Hra - Jacksmith
Video se načítá

V této netradiční strategii se staneš výrobcem zbraní. Postupně budou k tobě přicházet vojáci s náročnými požadavky, a ty je musíš plnit co nejrychleji. Aby byli spokojení, je třeba postupovat rychle a přesně. Díky kvalitním zbraním pak můžeš vyhrát každou bitvu.

 
90%
Hra - Monkey GO Happy Western 2
Video se načítá

Dokážete vyřešit další sortu úkolů a hádanek, které vám tento další díl nachystal? Vyberte si na začátku postavu, se kterou to budete táhnout až do konec. Opět se budete nacházet v nehostinné a kruté poušti. Máte na to se dostat až na konec?

 
89%
Hra - Bomb It 7
Video se načítá

Další skvělý díl, v pořadí již 7, hry Bomb IT je zde! Čeká na vás mnoho nových lokací, ve kterých si proti soupeřům užijete mnoho zábavy! Dále budete moci svoji postavičku i obléci do slušivých oblečků. Přímo ve hře na vás pak čeká várka skvělých bonusů.

 
86%
Hra - Water Sons
Video se načítá

Léto je tady! A není příjemně teplé, ale naopak velmi kruté a suché a proto nikdo nemá vodu. Dostaň vodu ke všem. Budeš mít k dispozici dvě postavy, jedna háže vodu, druhá kameny. Zvládneš vyřešit všechna kola?

 
85%
Hra - Stealth Bound
Video se načítá

Stealth Bound je super logická hra, která zabaví každého z vás! Pomozte vězni utéct z tohoto vězení. Musíte se vyhýbat strážím a hledat alternativní cesty. Podaří se vám, dostat se až na svobodu?

 
80%
Hra - Math Smash Animal Rescue
Video se načítá

Tato logická hra je vhodná pro všechny milovníky matematiky. Vyberte si na začátku hry obtížnost a jeden z okruhů a můžete se pustit do hraní. V každém kole budete odpovědi zapisuje na hrací ploše a tím postupně odebírat hrací prvky. Hra končí v momentě, když se vám podaří dostat všechny zvířátka na zem.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

80%
Hra - Baby Turtle Adventures
Video se načítá

Další skvělá hra, ve které budete hledat rozdíly na obrázcích. Tentokrát je to příběh o želvě.

 
79%
Hra - My Little Pony Rarity School Spirit Style
Video se načítá

Rarity si chce připravit nové outfity do školy pomozte jí s výběrem, aby ji spolužačky obdivovali.

 
78%
Hra - Urban Princess
Video se načítá

Dokážete si poradit s úkolem, kdy musíte vybrat mladé slečně oblečení v němž se bude cítit dobře a navíc bude moci vyjít do společnosti? Chce to pečlivě zvážit všechny možnosti, abyste vybrali to nejlepší.

 
77%
Hra - Black Swan Anime Version
Video se načítá

Zvládnete se postarat a tuto mladou krasavici? Vyberte jí napřed pořádný účes, šperky a pak jí hezky oblečte.

 
76%
Hra - Stylish Girl
Video se načítá

Dokážete obléct tuto mladou dívku na její rande? Jenže to nebude tak snadné, protože její kluk jí bude zvát na spousty míst a podle toho se musí řádně vystrojit. Je důležitá znalost angličtiny.

 
76%
Hra - Sailor Moon Creator
Video se načítá

V této hře pomocí několik jednoduchých možností upravíte dívku, která se má stát pomocnicí zbloudilých mořeplavců a ukazovat jim cestu.

 
74%
Hra - Hungry Hedgehog
Video se načítá

Dokážete nakrmit hladového ježka, který potřebuje před dlouhou zimou nabrat co nejvíce zásob. Pokuste se jej nasměrovat na hmyz, který je pro něj pochoutkou. Naopak se pokuste vyhnout dírám v zemi a také elektrickým kabelům.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)