1000 her

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

82%
Hra - Civibattle
Video se načítá

Civibattle je jedna z nejlepších her, která v sobě kombinuje budovací (bojovou) strategii a logicko postřehový bejeweled. Díky spojování symbolů kamene, kovu, vojáků a dalších totiž získáte tyto suroviny na stavbu budov, vojáky na obranu a dobývání území a další akce.

 
81%
Hra - Safari Time
Video se načítá

Výborná online hra! Zebra na safari! Vaším úkolem je pomoci kamarádce zebře v terénním voze zdolat všechny nebezpečné a záludné překážky a dostat se do cíle. Jak se vám to daří, zjistíte na počítadle skóre.

 
77%
Hra - Beauty Doll Princess
Video se načítá

Pomozte princezně s výběrem oblečení, účesu a doplňků. Příjemnou zábavu.

 
76%
Hra - Ancient Jewels
Video se načítá

Ancient Jewels je velice pěkná logická a postřehová hra vhodná pro relaxaci po náročném dni. Vaším úkolem bude v co nejkratším časovém limitu, zkombinovat dohromady co nejvíce kamenů, tak abyste získali co nejvyšší možné skóre. Hru vám bude zjednodušovat nápověda, která vám vždy ukáže nejlepší kombinace.

 
71%
Hra - Baby Room
Video se načítá

Další hra, která podpoří tvoje tvůrčí schopnosti a zároveň ti vyzkouší paměť. Kliknutím na zelený otazník se dozvíš, jak má zařízený pokoj vypadat. Oranžová šipka tě vrátí na začátek hry. Nezapomeň na všechny detaily. Zkus i jiné pokojíčkové hry - třeba My New Room 3.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)