Tvé oblíbené hry
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

79%
Hra - Mini Skin Doctor
Video se načítá

Bláznivé experimenty v laboratoři měly na Mimoně vedlejší účinky. Jeho kůže je nemocná a potřebuje vaši pomoc! Prozkoumejte lékařské nástroje, můžete použít různé lasery k ošetření kůže, ale také masky pro uklidnění pokožky. Mimoň se chce po ošetření cítit lépe!

 
80%
Hra - Princess Graduation Ball
Video se načítá

Princezna se připravuje na velmi důležitou událost - dokončení školy pro princezny. Ale předtím, než obdrží diplom, bude mít nádherný a úžasný školní ples. Princezna chce být toho plesu, takže potřebuje vaši pomoc. Vyberte nejlepší šaty pro naši krásnou princeznu a nezapomeňte na make-up a drahokamy, které dokonale doplní její vzhled.

 
88%
Hra - Cut the Rope 2
Video se načítá

Hra Cut The Rope 2 je skvělou logickou hrou, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. Užijte si spousty zábavy s Cut The Rope 2!

 
80%
Hra - Princess Curse
Video se načítá

Princezna se procházela v lese. Našla osamělý dům, podívala se do něj a převrhla čarodějnický kotel. Čarodějka, která viděla, co princezna udělala, se rozzlobila a proklela princeznu. Vašim úkolem je zlomit prokletí a pomoci princezně vypadat krásně jako předtím. Zkuste hru Princess Curse.

 
82%
Hra - Paint the Frog

Paint the Frog přestavuje klasickou hru Tap the Frog s mnoha vylepšeními a výzvami. Vemte si štětec a pomalujte žáby tak, aby byly všechny stejné za co nejkratší čas. Získáte tak nejvíc bodů a odměn

 
82%
Hra - Monkey go happy Stage 80
Video se načítá

A máme tu pokračování série Monkey Go Happy Stage. Tentokrát se opičky zatoulaly do Číny, kde musíš vyřešit další logické úkoly, najít ztracené jehly a nakonec zachránit poslední z opiček.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Debutante Disney Princesses
Video se načítá

Elsa, Merida, Sněhurka a Bella se chystají na svůj debutantský ples. Pomozte jim se na něj co nejlépe připravit. Každá ze čtyř princezen potřebuje nádherné nové šaty a slušivý účes. Můžete jim pomoci módní radou a skvělými nápady. Ujistěte se, že čtyři princezny vypadají úžasně ve hře Debutante Disney Princesses!

 
74%
Hra - Frozen Sisters In Love
Video se načítá

Anna a Elsa mají plán na své chlapce - Jacka a Kristoffa. Oba sdíleli pár svých nápadů na Facebooku. Dívky je při jejich realizaci chtějí sledovat a pořídit pár fotografií. Pomozte dívkám tyto fotky zeditovat a vylepšit, aby se chlapcům líbily. Vychutnejte si úpravy fotografií v Sisters Frozen Sisters In Love!

 
77%
Hra - Mini Throat Doctor
Video se načítá

Mimoň si hrál v laboratoři, smíchal špatné látky a onemocněl! Vy musíte zjistit, co mu je a začít ho léčit. Najděte všechny potřebné lékařské nástroje, naučte se je používat a dejte Mimoně zpátky do pořádku. Díky vašim lékařským schopnostem se Mimoň bude brzy cítit lépe.

 
85%
Hra - Princesses Bridal Salon
Video se načítá

Vítejte v nejlepším svatebním salonu. Princezny zde chtějí najít dokonalé oblečení pro svou vysněnou svatbu.Začněte výběrem svatebních šatů, pak účesem a šperky a vzhled doplňte krásným závojem a nádhernou kyticí. Užijte si hraní nové perfektní hry Princesses Bridal Salon!

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video se načítá

Jasmina a Ariela na sebe trochu žárlí. Dnes ale dostaly zajímavý nápad - vymění si na jeden den své šatníky. Pomozte princeznám vyzkoušet si nejvíce stylové kusy z šatníku té druhé. Můžete dokonce kombinovat oblečení z obou skříní najednou! Užijte si novou, zábavnou hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
76%
Hra - My Lovely Mood Board
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře je udělat co nejlepší nástěnku pro čtyři princezny. Je jen na vás, jakým způsobem ji vyzdobíte. Další úkol je pak princezny obléci a to včetně doplňků. Zahrajte si novou, perfektní hru s názvem My Lovely Mood Board!

 
81%
Hra - Monkey go happy Stage 79
Video se načítá

Tentokrát se opičky ocitly v zasněžené krajině. Abyste zachránili opět všechny, musíte získat 20 kuliček pro raketového muže, který bez nich neodletí. Předtím se vám však bude muset podařit opravit jeho robota.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)