Tvé oblíbené hry
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

70%
Hra - Happy Elephant
Video se načítá

Ve hře Happy Elephant se budete starta o slůně, které chtělo vylovit kokos z vody, ale spadlo do bahna a teď je celé špinavé. Nejdříve ho tedy umyjete a usušíte, potom mu dáte najíst a napít a nakonec ho upravíte a oblečete.

 
80%
Hra - Princesses BFFs Fall Party
Video se načítá

Ve hře princesses BFFs Fall party budete mít za úkol obléci 2 princezny na podzimní párty. Princezny budete oblékat odděleně, ale pamatujte, že by spolu měly ladit a také by měly s barvami podzimu. Pomůžete jim?

 
60%
Hra - Twins Birthday Wishes
Video se načítá

V této hře jste maminka dvojčátek a máte pro ně narozeninové překvapení. Nejprve vezmete první z dvojčátek a oblečete ji do pěkného kostýmku. Potom vezmete i druhé dvojčátko a zase ho oblečete do kostýmku a nakonec si všichni vyjdete do parku.

 
84%
Hra - Kitty Beach Makeup
Video se načítá

Kitty Beach Makeup je hra, kde se budete muset postarat aby toto koťátko vypadalo pěkně. Nejdříve ji uděláte masáž obličeje, ve které ji zkrášlíte obličej. Potom ji pomůžete s makeupem a nakonec ji nakreslíte malůvky na obličej.

 
88%
Hra - Princess Color Run
Video se načítá

Ve hře Princess Color Run budete mít za úkol obléknout 4 princezny. Každou princeznu si vezmete zvlášť do parády a vyberete ji ty správné boty, podkolenky, sukni, tričko a doplňek. Až oblečete všechny princezny, tak vyberete 6 barev, které se budou na princezny házet.

 
86%
Hra - Monkey GO Happy Stage 131
Video se načítá

Monkey Go Happy je řada logických her a v tomto díle se podíváte na zasněženou pohádkovou krajinu, kde budete muset vyřešit různé logické hádanky, abyste dali opičí rodinku opět dohromady.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Monkey GO Happy Stage 130
Video se načítá

Další díl Monkey Go Happy přináší sluníčko, poušť a kaktusy. Abyste úspěšně vyřešili tento díl, budete potřebovat otevřít tajné skrýše a najít klíč k domku. Dále budete muset najít 20 bonbonů a kostým a nakonec najít 10 opiček. Zvládnete to?

 
92%
Hra - Princess Tinder Wars
Video se načítá

3 princezny si udělaly soutěž, která získá nejvíce lajků v aplikaci Tinder. Pomůžeš každé princezně udělat 3 fotky tak, aby vyhrála? Nejdříve si vybereš ze 6 situací a potom vybereš patřičné oblečení, talent nebo filtr.

 
90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video se načítá

Justin a Selena jsou zase zpátky spolu! Potřebují ale pomoct s oblečením. Pomůžeš jim, aby na rande spolu vypadali skvěle? Nejprve oblečeš Selenu a potom Justina. Nezapomeň ale, že jim to musí slušet a že musí ladit.

 
83%
Hra - Monkey GO Happy Stage 129
Video se načítá

Pro vyřešení dalšího dílu Monkey Go Happy budete opět potřebovat vyřešit spoustu logických úkolů. V tomto díle se ocitnete v podzemním bunkru, kde budete muset přijít na systém otevření skrýší a nakonec najít všech 10 opiček.

 
83%
Hra - Angela's High School Reunion
Video se načítá

V této hře se ocitnete na Angelině školním srazu a budete obsluhovat hosty. hosté mají různá přání a vy jim musíte vyhovět, abyste je nenaštvali. Nejdříve budou hosté trpěliví a dají vám dostatek času. Později ovšem budete muset zrychlit, aby návštěvníci neodešli domů naštvaní.

 
65%
Hra - Donut Shooter Challenge
Video se načítá

V Donut Shooter Challenge bude vašim úkolem získat co nejvyšší skóre správným střílením koblížků. Musíte vždy spojit alespoň tři koblížky stejné příchutě, abyste si uvolnili místo. Ve hře je celkem 5 různých koblížků a jednou za 5 kol můžete využít možnost prohodit si koblížek za jiný.

 
83%
Hra - Harley Quinn Blogger Around The World
Video se načítá

V této hře je harley Quinn blogerka a vy s ní budete cestovat po světě a budete jí vybírat účesy, oblečení a doplňky, aby v každém městě vypadala co nejlépe!

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)