Tvé oblíbené hry
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video se načítá

Jasmina a Ariela na sebe trochu žárlí. Dnes ale dostaly zajímavý nápad - vymění si na jeden den své šatníky. Pomozte princeznám vyzkoušet si nejvíce stylové kusy z šatníku té druhé. Můžete dokonce kombinovat oblečení z obou skříní najednou! Užijte si novou, zábavnou hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
76%
Hra - My Lovely Mood Board
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře je udělat co nejlepší nástěnku pro čtyři princezny. Je jen na vás, jakým způsobem ji vyzdobíte. Další úkol je pak princezny obléci a to včetně doplňků. Zahrajte si novou, perfektní hru s názvem My Lovely Mood Board!

 
81%
Hra - Monkey go happy Stage 79
Video se načítá

Tentokrát se opičky ocitly v zasněžené krajině. Abyste zachránili opět všechny, musíte získat 20 kuliček pro raketového muže, kteří bez nich neodletí. Předtím se vám však bude muset podařit opravit jeho robota.

 
84%
Hra - BFF Pink Makeover
Video se načítá

Růžová může být úžasnou barvou. Stačí ji jen správně pro vhodnou příležitost použít. Vaším úkolem je udělat růžový make-up a vlasy dvěma slečnám a poté je sladit i volbou správných doplňků. To vše si můžete užít v nové hře BFF Pink Makeover!

 
83%
Hra - Barbie is Having a Baby
Video se načítá

Barbie má skvělou zprávu. Bude mít miminko! Nejprve tuto zprávu musí říci tatínkovi Kenovi. Pak si musí vybrat nové těhotenské oblečení a k němu spousty různých doplňků. Nakonec je potřeba zařídit dětský pokoj. To vše budou vaše úkoly v nové perfektní hře Barbie is Having a Baby.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 78
Video se načítá

Monkey Go Happy Stage 78 je skvělé pokračování logické adventury ve které je vaším dnešní úkolem najít bonbony aby vám chlapec dal tlačítko a vy jste zachránili opičky.

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

79%
Hra - Hip Hop Fashion
Video se načítá

Vychutnejte si novou hru Hip Hop Fashion, kde budete muset připravit dívky do soutěže ve street dance! Obě, Anna i Elsa musí na tuto soutěž vypadat skvěle. Začnete tím, že vyberete perfektní pouliční taneční oblečení pro Elsu a pak pokračujete oblékáním Anny.

 
83%
Hra - Mini Brain Doctor
Video se načítá

Mimoň se necítí dobře a potřebuje operaci mozku. Staňte se doktorem a naučte se používat lékařské nástroje. Připravte se na operaci tím, že změříte jeho teplotu, puls a zbavíte ho vlasů. Poté již operace může začít. Na konci se Mimoň už určitě bude cítit lépe.

 
84%
Hra - Barbie And Elsa Wedding Crashers!
Video se načítá

Kamarádky Barbie a Elsa se rozhodly překazit svatbu. Aby se jim to povedlo, musí perfektně vypadat. Vy jim s tím musíte pomoci. Vyberte jim elegantní šaty vhodné na svatbu, přidejte doplňky a nakonec i dokonalý účes. To vše v nové výborné hře Barbie And Elsa Wedding Crashers!

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 77
Video se načítá

Monkey Go Happy Stage 77 je další díl z výborné série logické hry ve které je vaším úkolem zachránit deset malých opiček. Tentokrát musíte získat popel pro kněze, kteří vám za něj dá klíč, no ještě stále nebudete mít zcela vyhráno!

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video se načítá

Aurora Becomes A Cat Person je nová pečovací a oblékací hra. Princezna Aurora našla na silnici koťátko Beauty a rozhodla se o něj postarat. Musí ji osprchovat, vyčistit hřebenem, ošetřit a nakrmit. Nakonec musíte Auroru i Beauty obléci na procházku. Užijte si spoustu zábavy s novou hrou!

 
81%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video se načítá

Barbie má vedle mody velmi ráda i čtení. Jenže nemá kde v klidu číst. Vaším úkolem v této hře je nejprve její čtecí koutek pěkně zařídit, pak Barbie na čtení správně obléci a nakonec jí i vybrat co bude číst. Užijte si spoustu zábavy hraním nové perfektní hry Barbie's Reading Nook!

 
79%
Hra - Barbie 4 Seasons Makeup
Video se načítá

Barbie potřebuje nový makeup a vy jí máte pomoci ho získat. Vytvořte ji nový, unikátní vzhled pro každé roční období. Zahrajte si novou parádní hru s názvem Barbie 4 Seasons Makeup a prozkoumejte možnosti pro všechny čtyři roční období v jedné hře.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)