Tvé oblíbené hry
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 60
Video se načítá

Máme tu již 60. díl smutných opiček! Tentokrát budete hledat hromadu zlata, která je ukryta v opuštěném dole. Než se do dolu však dostanete, musíte najít pro kartářku celkem 15 karet. Od ní pak získáte drahokam, který použijete na odemčení skříňky v karavanu.

 
80%
Hra - Mermaid Princess 80s Diva
Video se načítá

Máme tu mořskou vílu Ariel a její šatník a líčení z 80. let. Nejdříve ji vyberete vhodný make up, rtěnky, stíny, tvářenky a podobně. Nakonec vyberete nějaké oblečení a doplňky.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 59
Video se načítá

Pomozte opičce najít několik kostí, které musí přinést smrtce. Nebude to však jednoduché, protože kosti jsou různě poschovávané. Tak budete muset najít kus masa pro hladového obra, jinak vám neuvolní cestu dále.

 
81%
Hra - Valentine's Day Singles Party
Video se načítá

Blíží se Valentýn a slečna se rozhodla uspořádat párty pro nezadané slečny. Pozvala celkem tři kamarádky, které ji navíc pomohou s výzdobou. Také budete moci pro všechny slečny vybrat účes a vhodné šaty.

 
81%
Hra - Mermaid Birthday Party
Video se načítá

Mořská panna Ariel má narozeniny! Na oslavu přišli její dvě nejlepší kamarádky, které ji přinesly i nějaké dárky. Také se však spolu budou bavit, například hraním na hudební nástroje nebo focením selfíček.

 
80%
Hra - Snow White Baby Bath
Video se načítá

V této hře se budete starat o děťátko Sněhurky. Nejprve pro mimčo připravíte voňavou koupel plnou bublinek. Jakmile budete mít mimčo vykoupané, vyberete mu vhodné oblečení a doplňky.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Cinderella's Closet
Video se načítá

Popelka nás pozvala do své šatny, ve které má však trochu nepořádek a některé věci nemůže najít. Pomůžete ji s tím? Celkem musíte najít deset věcí v omezené časové době. Jakmile najdete všechny věci, tak ji budete moci vybrat nějaké vhodné šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Snow White Mommy Real Makeover
Video se načítá

V této hře máme Sněhurku a její dceru. Obě přišli navštívit váš kosmetický salón. Obě potřebují pleťovou masku a zbavit se akné. Také budete moci pro obě zvolit make up, oblečení a vhodné doplňky.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 58
Video se načítá

Pomozte opičce najít zvon, který někdo ukryl. Tento zvon pak musíte umístit do prázdné zvonice. Předtím však budete muset najít nějaké víno a olivy pro dvě postavičky. Také budete muset najít dva předměty, které potřebujete pro umístění na sochy.

 
81%
Hra - Boho Princesses Real Makeover
Video se načítá

Dvě slečny potřebují vaši pomoc s kompletním make upem a čištěním obličeje. Nejdříve slečnám nanesete masky na vyčištění obličeje a následně odstraníte akné a přebytečné obočí. V druhé fázi můžete vybrat pro každou slečnu make up. Nakonec vyberete vhodné oblečení a doplňky.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 57
Video se načítá

Pomozte opičce získat modrý krystal, který ji pomůže otevřít tajemný sejf a získat jeho obsah. Krystal však hlídá pirát, který se jej nevzdá lacino. Budete mu muset sehnat několik zlatých mincí. Také budete muset sehnat šátek pro námořníka nebo uhasit oheň v kamnech. Samozřejmostí je i několik hádanek, které budete muset rozluštit.

 
79%
Hra - Kitty Room Prep
Video se načítá

Pomozte kočičce uklidit její pokoj, ve kterém je opravdu velký nepořádek. Nejdříve však budete muset najít všechny ztracené a rozbité věci. Jakmile budete mít uklizeno, můžete kočičce vybrat nějaké vhodné oblečení a dekorace do pokoje.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 56
Video se načítá

Máme tu další parádní díl opiček, ve kterém budete pomáhat postavičkám ve sladkém světě. Budete hlavně muset sehnat srdíčka pro prasátka. Také budete muset sehnat polevu pro bonbónek nebo třešničku na dort.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)